Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz Być Gm! Chce Być Gm! O Szukam Gm!


ManiaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

jak chcecie zostać GM składać tu

swoje ogłoszenie o GM

 

Regulamin

 

1.Każdy ma prawo do jednego posta o GM

2.tylko raz można dać ogłoszenie

3.GM musi mieć cechy

opanowany

cierpliwy

zgodny

odpowiedzialny

miły

4.każdy może dać szukam GM lub chce zostać GM lub GA

pokaże wam mała demonstrację ogłoszenia i kontaktu też

 

[Witam chce zostać GM na jakim serwie

mam (wiek) lat

moje cechy

(cechy)

kontakt zemną

 

email: wasz email

GG: wasze gg

tel: wasz tel

skype: wasze skype

 

dzięki i pozdrawiam i życzę wam żeby ktoś was przy joł

Opublikowano

witaj

mam na imię dawid

moje cechy

odpowiedzialny

zgrany

odpowiedzialny

cierpliwy

miły

zgodny

kontakt

email: nie używam

GG: 32689440

tel: zagraniczny

skype: dawidholand14

 

mam nadzieje ze mnie przyjmiecie

Opublikowano

Witam mam na imie Paweł

mam 18 lat rocznikowo 19 ;p

 

Poszukuję serwera na którym mógł bym pełnić funkcję GM.

 

Teraz opiszę przygode z metinem :

Swoją przygodę z Metin'em zacząłem 2 lata temu . Od początku mojej gry szukałem odp. na wszystkie pytania.

Miałem kilka postaci na PL lvl 60+

Posiadam ogromną wiedzę o Metinie.

Gralem na wielu prywatnych serwerach takich jak : EliteMT2 / Avalon / Pandora głownie serwery dedykowane na ktorych zajmowalem miejsce w TOP 20

Dlaczego ja był bym odpowiednim "GM" na twój serwer?

Ponieważ :

*Jestem kulturalną osobą, która potrafi zachować powagę w najtrudniejszych momentach.

*Doskonale znam zasady ortografii. Lecz jak wiadomo zawsze mogę popełnić błąd ponieważ jestem człowiekiem ale odrazu go poprawię.

*Mam duże doświadczenie w pracy jako "GM''. Tzn. Znam wszystkie potrzebne komendy, jestem sprawiedliwy wobec wszystkich graczy, mam mnóstwo wolnego czasu na pełnienie obowiązków GM.

*Jestem typem osoby, którą bardzo trudno zdenerwować.

*Mam odpowiednie podejście do graczy.

*Posiadam ogromną wiedzę o grze jak i o pracy "GM".

*Nie poszukuję pracy "GM'a'' dla rozrywki, lecz aby pomagać graczom. Tym słabszym i mocniejszym, młodszym lub starszym.

 

Czas przebywania na komputerze - od 4 do 8 godzin przewaznie godziny miedzy 15:00-18:00 a 20:00 - 2:00

 

Kontakt :

GG: 28440024

Skype: posiadam lecz z powodow oczywistych nie podam na zalaczonym podaniu pisz PW jak chcesz ^^

Tel: PW

email: [email protected]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...