Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukałem dziś sporo na forum tzw. autoskilla do ZSZC (private_server_bot). Znalazłem 1 wersję, ale tam gdzie ustawiam skille i trzeba wpisać czas uzywania, ustawiam nawet na 1 i skille używają mi się co 10 sek. To bardzo denerwujące. Dawniej, na sjSRO, miałem coś w podobię takiego autoskilla i skille używały mi się co 0.5 sek, czyli bardzo szybko. Proszę Was o uploadnięcie ze skanem takiego autoskilla. Proszę, bardzo mi jest potrzebny, ponieważ nie mam kasy na taxi a chcę się wyfarmić.

Opublikowano

Przeciez w private_server_bot jak ustawiasz skille to sie nie wybiera czasu tylko on sam caly czas naciska ten klawisz. Tylko bufy ustawia sie co iles czasu.

Opublikowano

Przeciez w private_server_bot jak ustawiasz skille to sie nie wybiera czasu tylko on sam caly czas naciska ten klawisz. Tylko bufy ustawia sie co iles czasu.

 

prosze xxx auto skill i auto pot naraz nie ma scana ches to skanuj scagaj na własna odp nichce mi sie go robic ;D:D to mały plik

 

 

//Nie podajemy linków jeżeli nie dajemy skanów. Chyba, że podajesz linki z oficjalnych stron.

Przeskanowanie pliku zajęłoby Ci kilka sekund...

Cain.

Opublikowano

To jak? Mógłby ktoś podać link z tym? Bardzo, ale to bardzo jest mi potrzebne.

 

@down

Dzieki, działa w 100% o to mi chodziło! Masz + i temat do zamknięcia! :D

Opublikowano

Działało do dzisiaj :/. Znów mam ten sam problem. Bot używa skille co 10 sec. nie wiem co mam zrobić. Powiedzcie, czy może to wina Win7 ? Miałem dawniej takie problemy i tkwiły one w zgodności, więc możecie podpowiedzieć jaką zgodność najlepiej wybrać ? Dzieki.

Opublikowano

Działało do dzisiaj :/. Znów mam ten sam problem. Bot używa skille co 10 sec. nie wiem co mam zrobić. Powiedzcie, czy może to wina Win7 ? Miałem dawniej takie problemy i tkwiły one w zgodności, więc możecie podpowiedzieć jaką zgodność najlepiej wybrać ? Dzieki.

TO nie wina WIn7 tylko bota #bot coś zaczęło szwankować po ostatnim RellBack nie wyczytuje skili tylko są jakiś 1234 albo u nie których wogule nie ma nic wiec nie przejmuj sie tym za tydzień może kilka dni będzie wiadomo co i jak

cooltext570762601.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...