Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się, na którym poziomie Lochów jesteś


Gość RoyalShark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie, możecie się chwalić na którym poziomie lochów jesteście :

 

[1] - [X]
[2] - [X]
[3] - [X]
[4] - [X]
[5] - [X]
[6] - [X]
[7] - [X]
[8] - [X]
[9] - [X]

Gdzie [X] to : 
[color="#00FF00"][D][/color] - Lochy Ukończone
[color="#00BFFF"][9][/color] - Walka z Bossem (ostatni przeciwnik w Lochach)
[color="#FF0000"][X][/color] - Lochy Nie Otwarte
[color="#FFFFFF"][0-8][/color] - Normalny Przeciwnik

 

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [D]

[6] - [6]

[7] - [4]

[8] - [0]

[9] - [X]

Opublikowano

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [8]

[5] - [5]

[6] - [2]

[7] - [X]

[8] - [X]

[9] - [X]

[10] - [X]

 

Loch 10 to loch przeznaczenia :)

Jak na 77 poziom maga to chyba całkiem nieźle mi się wydaje :P

98705216.jpg
Bywalec
Opublikowano

[1] - [8]

[2] - [4]

[3] - [X]

[4] - [X]

[5] - [X]

[6] - [X]

[7] - [X]

[8] - [X]

[9] - [X]

[10] -[X]

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

  • 2 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Wojownik 108

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [D]

[6] - [8]

[7] - [5]

[8] - [1]

[9] - [X]

 

 

Hehe najwyżej ;)

 

Mag 98

 

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [9]

[6] - [6]

[7] - [4]

[8] - [1]

[9] - [X]

 

Sensu dodawania lochu 10 nie ma, bo on otwiera się po ukończeniu lochów 1-9

Opublikowano

[1] - [9]

[2] - [4]

[3] - [2]

[4] - [X]

[5] - [X]

[6] - [X]

[7] - [X]

[8] - [X]

[9] - [X]

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • 3 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Wojownik 108

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [D]

[6] - [8]

[7] - [5]

[8] - [1]

[9] - [X]

 

 

Hehe najwyżej ;)

 

Mag 98

 

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [9]

[6] - [6]

[7] - [4]

[8] - [1]

[9] - [X]

 

Sensu dodawania lochu 10 nie ma, bo on otwiera się po ukończeniu lochów 1-9

Wojownik 118

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [D]

[6] - [D]

[7] - [9]

[8] - [3]

[9] - [1]

Mag 106

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [D]

[6] - [8]

[7] - [6]

[8] - [2]

[9] - [1]

  • 4 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Moje, wojownik 127

[1] - [D]

[2] - [D]

[3] - [D]

[4] - [D]

[5] - [D]

[6] - [D]

[7] - [10]

[8] - [3]

[9] - [3]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...