Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zdiagnozować Xbox 360


G33K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Pewnie wiecie co to jest RROD.

Może wam się co przytrafić w każdej chwili.

Opisze sposób jak można zdiagnozować ten błąd tzn dowiedzieć się co dokładnie się stało.

 

1. Włacz xbox'a

 

2. Wciśnij przycisk wyszukiwania Pad'a, i przycisk wysuwania napędu.

 

asasv.png

 

3. Jeśli zapaliły się 4 diody, to oznacza numerek 0, jeśli 3 diody to numerek 3 itd.

 

4. Czynność powtórz 4 razy.

 

Poniżej zamieszczam kody.

 

0001 - 12V z zasilacza Problem z zasilaniem

0002 - Problem z siecią

0003 - Problem z napięciem GPU lub CPU

0010 - Problem z lutami pod southbridge

0011 - Przegrzanie CPU

0012 - Przegrzanie GPU

0013 - Przegrzanie Ramu

0020\0023 - Problem z Bootowaniem

0021 - Problem z Firmware np. po Flashu

0022 - CPU nie odpowiada błąd CPU \Zimne luty po prockiem

0030 - Problem z kontrola temperatury.

0102 - Zimne luty pod GPU

1003 - Błąd HDD

1010 - Błąd HDD

 

 

 

Teraz już wiesz co się stało z twoim xbox'em.

Poszukaj na forach jak naprawić taki błąd, a jeśli nie chcesz sam tego robić, to zadzwoń do serwisu lub jakiegoś majstra i powiedz mu jaki masz kod błędu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorrki mam Xbox-a 2 lata i dupa nie wiem co to PROD.

Jak byś mógł to wytłumacz:D

 

RROD - Red Ring Of Death (Czerwony pierścień śmierci) najczęściej oznacza, że konsola się przegrzała i trzeba wymienić pastę chłodzącą.

Ten tut jest po to, żebyśmy nie oddali konsoli do serwisu, aby naprawić np. przegrzanie CPU, kiedy mamy przegrzanie GPU itd.

7m9a.png


  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...