Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Elitemt2 - Jak Zarobić?


Kwasiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w nazwie tematu, znacie jakieś sposoby na w miarę szybki i duży zarobek na tym serwie? Za każdą odp. związaną z tematem dam + lub - ;)

1280314365-U1.png

Opublikowano

skołuj tarcze +9 na 61 lv

przygotuj 100kk , jedź do DT i licz na szczęście , że tarcza smoka wejdzie ;) . Robisz ją na +9 i sellasz.

możesz też wbić 100lv+ i w grocie dropić broszurki szermierki , jedna sztuka trochę jest warta :P.

Powodzenia .

Opublikowano

Robisz postać, wbijasz mu z 30 lvl, idziesz na BO, ustawiasz w modzie automatyczne oddawanie expa na gildię po 50% i ciągle masz 30 lvl. expisz ciągle i w 30 min masz ze sztabek 200-300 kk ;)

Opublikowano

@KRIEGER: Właśnie to robię, ale nie jest zbyt efektywne

@makus113: Na szczęście nie mam co liczyć, robiłem niedawno bezduchy i oczywiście spalił, 300kk w plecy.

Poza tym nie mam jak wbić 100, bo każdy spot setaou w atla jest zajęty, więc to raczej odpada (no chyba że rano.)

@kluskizserem: Wypróbuję to.

@sebastiandragon: Siedzę obecnie dropem w świątyni ale za dużo nie dropi :X

Dzięki za odp. Temat póki co nieaktualny, ale proszę nie zamykać

1280314365-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...