Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana Skina W Minecraft Single Player Bez Wykupionej Gry.


Qestter1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak pewnie wiecie na stronie:

www.minecraft.net

Jest możliwość zmiany skina. Niestety jest ona dostępna po zakupieniu gry.

W tym Poradniku pokażę jak zmienić skin w Singlu.

Więc tak.

1.Można zrobić własny skin Pobierając ten program:

http://www.speedyshare.com/files/26268157/MCSkinEdit_a3_pre5.zip

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d00ac3831de1c4e3ba817b9ce49a35199c47e03da53369b4ddaa04086e41933c-1295095538

 

Lub pobrać Gotowy z Tych stron:

http://minecraft-skins.com/

Pobrać można tu multum skinów wciskając prawym na miniaturkę skinu: beztytuuyzq.png

Dajemy Zapisz obrazek jako...

Upewniamy się że skin jest zapisany w formacie .png

 

Przejdźmy do instalacji.

Wchodzimy Start--->Uruchom----> wpisujemy %appdata%---> wchodzimy w .minecraft----->Bin---> robimy kopię pliku Minecraft.jar

Wciskamy prawym Odtwórz za pomocą WinRAR.

Wchodzimy w folder mob.

Znajduje się tam plik "char.png"

Zmieniamy nazwę pobranego wcześniej skina na char.png i wrzucamy w folder mob.

Zamykamy

I odpalamy Minecraft

 

Jeżeli wszystko działa Powinniście mieć działający skin.

U mnie wygląda to tak:

skinw.png

 

Mankamentem jest to że to działa tylko po stronie twojego clienta niestety.

1323380503-U105431.png
Opublikowano

Dodaj jeszcze, że na multi będziesz widzieć, jakby wszyscy mieli tego samego skina...

Swoją drogą, ja z zombiaków zrobiłem asasynów :D użyłem tego skina właśnie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja uważam że lepiej jest kupić oryginalną wersje minecraft znowu tak droga nie jest :P I nie trzeba się bawić z wrzucaniem Skinów do texturpacka tylko kupujesz i masz :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A u mnie nie działa. Mam minecrafta Beta 1.6.6. Wrzucam swojego skina (próbowałem już dwa) ale nie działa. Czy to wina innego (nie tego z gry) texture packa? Mój texture pack to Quandary 3.4.

 

EDIT. No i tak to jest jak się szuka poradników przez spis poradników -.-

Opublikowano

A u mnie nie działa. Mam minecrafta Beta 1.6.6. Wrzucam swojego skina (próbowałem już dwa) ale nie działa. Czy to wina innego (nie tego z gry) texture packa? Mój texture pack to Quandary 3.4.

 

EDIT. No i tak to jest jak się szuka poradników przez spis poradników -.-

na1.6.6 chyba już nie działa ..

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za pomoc zrobiłem sobie kilka skinów między innymi ten:

http://desmond.imageshack.us/Himg17/scaled.php?server=17&filename=bezhelmu.png&res=gal

http://desmond.imageshack.us/Himg31/scaled.php?server=31&filename=zhelmem.png&res=gal

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę o pomoc!

mam problem ze skinem takim którego nie ma w minecrafcie.jar a dokładniej w mobie gdzie są umieszczone wszystkie skiny z gry.

 

OPIS SKINU: biała maska na twarzy,czerwony krawat,czarny mundur,czarne spodnie, i czarne buty.

 

Mi się wydaje że to jest bug którego nie ma w minecrafcie. jar i nie idzie zmienic :(

 

Nawet sciągałem skiny z minecraft skins i nic nie pomogło

 

Ale nie wiem czekam na odpowiedzi: POZDRAWIAM :):)

Opublikowano

poradnik dla początkujących się przyda. Plusik leci :P

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Myślałam że 100zł/50zł 0.o

 

Spóźniłeś się o pół roku. Odkąd została wydana wersja 1.0.0 minecraft kosztuje 100 zł +

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Jeżeli chodzi o grę single player to ok Tut przydatny na to, żeby pobawić się skinami ;) niestety na multiplayer będziesz widoczny jako zwykły Stiv i oczywiście gracze grający poprzez inny launcher niż Ty, także będą widzieli zwykłego Stiv'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...