Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobic Fajnego Expbota Bez Premoblemow C++


Cebolinio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Wiekszosc z was ma problemy z odpaleniem ExpIsEasy ciagle jakies bledy jakies bugi denerwuje was to? bo mnie tak znalazlem bardzo fajny i sprytny sposob expienia moze ktos zna moze nie ale i tak wam powiem

scialgamy paczuszke znajduja sie w niej Mobberhack.dll, Injector3 - PerX, AutoLogin, ExpIsEasy.dll

 

Nasz efekt koncowy

 

http://www.speedyshare.com/files/26267005/Injector.rar

@Edit http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c3c10cf681aa6f11a1d426df1dfb92be06fd9520e99f61f91f99255c62158e3b-1295091946

 

Oraz siciagamy wait hacka odpowiedniego dla siebie z tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

 

 

Robimy obejscie wpisujac w notatniku metin2client.bin i zapisujac go nazwa.bat bedzie odpalac przez to

 

Teraz wystarczy uruchomic ;]

1. Odpal injectora wpisz w: What to inject metin2client.bin

2. Ustaw automatically

3. Kliknij browse i wyszukaj pliku z mojej paczki ExpIsEasy.dll i Mobberhack.dll

4. Gdy to zrobiles otworz autologin i wypelnij dane daj zapisz i gotowe

5. Wlacz obejscie gdy ci sie odpala 2 okna z mobber hackiem i expiseasy to dobrze jak nie wylacz metin2client.bin z procesow i wlacz jeszcze raz

6. Skonfiguruj ExpIsEasy suwak zycia i many na tyle ile uwazasz za stosowne miksturke zycia daj na f1 w metinie a niebieskie na f2 w programie wpisz kolo [F1] 2 sec a kolo [F2] 5 sec klikasz on w obydwoch

7. Wazne jest to bys nie klikal start w ExpIsEasy

8. Klikasz start w Mobberhacku i tyle jezeli ci pomoglem daj + ;]

Jeden - tego (bota) nie zbiera itemow

Jeden + tego (bota) NIE MA BLEDOW TYPU C++

 

@Edit http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c3c10cf681aa6f11a1d426df1dfb92be06fd9520e99f61f91f99255c62158e3b-1295091946

 

Usuwam injectora z paczki bo sa w nim wiry pobierzcie sobie z jakieis stronki ja wstawie tylko pliki dll

 

 

 

@Edit2 Zaraz dodam film jak to wyglada

iz9w29.png

Opublikowano

Witam wszystkich

Wiekszosc z was ma problemy z odpaleniem ExpIsEasy ciagle jakies bledy jakies bugi denerwuje was to? bo mnie tak znalazlem bardzo fajny i sprytny sposob expienia moze ktos zna moze nie ale i tak wam powiem

scialgamy paczuszke znajduja sie w niej Mobberhack.dll, Injector3 - PerX, AutoLogin, ExpIsEasy.dll

http://www.speedyshare.com/files/26265955/Injector.rar

 

Oraz siciagamy wait hacka odpowiedniego dla siebie z tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

 

 

Robimy obejscie wpisujac w notatniku metin2client.bin i zapisujac go nazwa.bat bedzie odpalac przez to

 

Teraz wystarczy uruchomic ;]

1. Odpal injectora wpisz w: What to inject metin2client.bin

2. Ustaw automatically

3. Kliknij browse i wyszukaj pliku z mojej paczki ExpIsEasy.dll i Mobberhack.dll

4. Gdy to zrobiles otworz autologin i wypelnij dane daj zapisz i gotowe

5. Wlacz obejscie gdy ci sie odpala 2 okna z mobber hackiem i expiseasy to dobrze jak nie wylacz metin2client.bin z procesow i wlacz jeszcze raz

6. Skonfiguruj ExpIsEasy suwak zycia i many na tyle ile uwazasz za stosowne miksturke zycia daj na f1 w metinie a niebieskie na f2 w programie wpisz kolo [F1] 2 sec a kolo [F2] 5 sec klikasz on w obydwoch

7. Wazne jest to bys nie klikal start w ExpIsEasy

8. Klikasz start w Mobberhacku i tyle jezeli ci pomoglem daj + ;]

Jeden - tego (bota) nie zbiera itemow

Jeden + tego (bota) NIE MA BLEDOW TYPU C++

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, dam staremu pliczek sprawdzić :PP

 

Keyloger jest surowo karany.

Opublikowano

Zobaczymy co z tego wyjdzie, dam staremu pliczek sprawdzić :PP

 

Keyloger jest surowo karany.

 

 

No tak, ale ty wrzuciłeś to tutaj ...

Bierz za siebie odpowiedzialność .

Opublikowano

O boze, Zycie Miedzyludzkie odkryles

 

 

To nie jest expbot

 

 

Musisz stac w Miejscu

 

 

PO 2

 

Trzeba byc przy PC

 

Po 3

 

Juz lepiej Postawic samego WaitHacka z auto potem.

 

Wiec nie wiem, co to daje?

 

Jak dla mnie bez Endu pomysl.

Opublikowano

Jak dla mnie jest to mniej skomplikowany sposob niz stawiwanie auto pota ktory bedzie cie wywalal po 2 Zajebiscie sie expi komu mialo by przeszkadzac to ze sie stoi ? po 3 to expi a nie jak sam ExpIsEasy co chwile blad widzisz nazwe tematu w ogole to jest dla ludzi ktorzy maja wlasni taki blad i nie potrafia sobie z nim poradzic

 

 

 

Gratuluje ci pomyslowosci

 

PO 2

 

Trzeba byc przy PC

iz9w29.png

Opublikowano

Upie

 

 

1 Co napisales,to auto pot ktory bedzie cie wywalal.

 

Masz AutoLogin

 

2 Lepszym Rozwiazaniem jest Waithack +Kamer mod

 

3 Wiesz,Samemu tez mozesz expic.

 

 

Pomysl,po co ci wogole ExpIsEasy,jesli wolisz Waithacka?

 

A i ExpBot to ExpBot

 

Szansa na bana nikla

 

WaitHack

 

Pewny Ban jak ktos umie ss'y zrobic i wyslac.

Opublikowano

Zobaczymy co z tego wyjdzie, dam staremu pliczek sprawdzić :PP

 

Keyloger jest surowo karany.

 

Nie ma bo na stronie metin2mod.tk Kamer podaje link do expbota

warcraft.jpg

 

 

banner3.gif

Opublikowano

99% ludzi na metinie to dzieci ktore nie potrafia ortografii a co dopiero zrobic ss podchodza do ciebie i pytaja sie skad masz pelerynki

 

 

Ja jakos nigdy nie dostalem bana za mh dmg

iz9w29.png

Opublikowano

99% ludzi na metinie to dzieci ktore nie potrafia ortografii a co dopiero zrobic ss podchodza do ciebie i pytaja sie skad masz pelerynki

 

Ja jakos nigdy nie dostalem bana za mh dmg

 

Nie trace czasu na expienie

iz9w29.png

Opublikowano

Witam wszystkich

 

 

Wiekszosc z was ma problemy z odpaleniem ExpIsEasy ciagle jakies bledy jakies bugi denerwuje was to? bo mnie tak znalazlem bardzo fajny i sprytny sposob expienia moze ktos zna moze nie ale i tak wam powiem

scialgamy paczuszke znajduja sie w niej Mobberhack.dll, Injector3 - PerX, AutoLogin, ExpIsEasy.dll

http://www.speedysha...55/Injector.rar

 

Oraz siciagamy wait hacka odpowiedniego dla siebie z tematu

http://www.mpcforum....drzutu-z-konia/

 

 

Robimy obejscie wpisujac w notatniku metin2client.bin i zapisujac go nazwa.bat bedzie odpalac przez to

 

Teraz wystarczy uruchomic ;]

1. Odpal injectora wpisz w: What to inject metin2client.bin

2. Ustaw automatically

3. Kliknij browse i wyszukaj pliku z mojej paczki ExpIsEasy.dll i Mobberhack.dll

4. Gdy to zrobiles otworz autologin i wypelnij dane daj zapisz i gotowe

5. Wlacz obejscie gdy ci sie odpala 2 okna z mobber hackiem i expiseasy to dobrze jak nie wylacz metin2client.bin z procesow i wlacz jeszcze raz

6. Skonfiguruj ExpIsEasy suwak zycia i many na tyle ile uwazasz za stosowne miksturke zycia daj na f1 w metinie a niebieskie na f2 w programie wpisz kolo [F1] 2 sec a kolo [F2] 5 sec klikasz on w obydwoch

7. Wazne jest to bys nie klikal start w ExpIsEasy

8. Klikasz start w Mobberhacku i tyle jezeli ci pomoglem daj + ;]

 

Jeden - tego (bota) nie zbiera itemow

Jeden + tego (bota) NIE MA BLEDOW TYPU C++ZALE

Opublikowano

prościej będzie za pomocą tego:

http://www.mpcforum.pl/topic/275866-hotdlhackultimate-hack-v01-made-by-artent-hit-wszystkie-hacki-w-jednym/page__p__1904189#entry1904189

Opublikowano

Daj ktos link z injectorem aby to działało moze byc z wirami

 

@edit ok juz mam . Wszystko działa tylko moja postać nie biega tylko stoi potwory giną lecz nic pozatym a co do tego że itemów nie podnosi to poprostu kamer moda i pickupa włączasz i po robocie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...