Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diss Kołcz Vs Stemp


kolcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss'owy

 

Wyzywający: KOŁCZ

Wyzywany: STEMP

Kategoria: Diss

Tematyka: WSZYSTKO

Czas: dzis do wieczora dzień

Notka:

 

Wygenerowane przez generator KomputeromaniaK'a

Opublikowano

to pierwszy atak w nowym roku,

w glowie to masz tyle co jebany kastrat w kroku,

mowisz by wygrac poruszac wszystkie argumenty,

ziomek powstales chyba przez chemiczne experymenty,

a w studio,laboratorium adk sqadu,

robimy to gówno,żremy opium,i dokonam twojego ciała rozkładu,

to jak opad gradu,

nie bedzie dziś hapy endu chłopaku,

ten diss i ja to epicentrum rapu,

przy tym moja ekipa sie buja a ty na huja mi skocz,

a mocz płynie po twoich nogach do buta mozesz sie bać,

ja klekam do boga a ty do fiuta by go ssać,

ej,ja zostane w pamieci przez te mistrzowskie zwroty,

aty utkniesz w pamieci chłopców którzy poznali twój czuły dotyk,

to ten chory rap styl stary jak gotyk,

to pocałunek śmierci i diabelski motyw.

 

to jest ten brudny styl pochodzenia ze slumsów,

poczuj tą nienormalność jak z rodziny Adamsów,

ten diss wciąga cie do transu,

gdzie ofiary zemną w parze giną w morderczym tańcu,

to diss jak kazanie który wygłasza nawiedzony pastor,

ty robisz gówno a ja robie kurwa hardcore,

kołcz plus szatańska domieszka

a piekło to miejsce w którym mieszkam,

straszysz?ale ja nadzieji nie trace,

swoje rymy w ofierze składam na tace,

wpadasz w moich rymów toń pisze wzorem jak fizyk

o tego nawet słoń ma chore schizy,

moja pierwsza zwrota cie rani,twoja ucieka ma szybsze kroki,

moja druga cie zabija a twoja zbiera marne zwłoki,

juz jesteś trupem twoją twarz mam pod butem,

udławie cie tym jak lodów marną amatorke fiutem.

Opublikowano

z powodów osobistych nie miałem dostępu do swojego pc przez weekend i niestety nie miałem jak się skontaktować z forum, jeśli się zgodzisz to chętnie odpiszę na twój diss, tylko daj mi znak , bo mam 3 dissy na głowie aktualnie :)

Opublikowano

Ej znasz mnie, wiesz juz kto nawija właśnie

ten psychopatyczny styl, wbija się jak gwóźdź w czaszke

robie masakre, jak pierwszego września w Biesłanie

nie zrozumiesz tego, za głębokie przesłanie

czuj się pokrzywdzony, jak pijana 16 latka

polubiana przez pięciu typów w gumowych nakładkach

pełna sakwa, zębów moich ofiar

zrobie z nich różaniec, bym usłyszał głos boga

jak seryjny morderca, zagłębiam się w twoje myśli

z każdym kolejnym mordem, czuje więcej nienawiści

Jak Anna, pierwsza ofiara Wampira z Zagłębia

matalowym narzędziem, oszpecona twoja gęba

zyje rapem, nawet przez sen, cały czas tworze rym

jeśli będzie potrzeba zrobie tutaj siwy dym

wiody prym, w mieście tym co w sercu od urodzenia

nie prosząc o chuj wie co, wznosząc rece do nieba

 

 

Twój kaleczny styl, przez te niedokołysanie

skończ, już nikogo nie obchodzi twoje błaganie

ten świat się zmienia, z dnia na dzień coraz gorszy

szczotą z żyletek, robie psychopatyczne chłosty

chora wixa, chorym patentem nastukana

nie pisali nawet , w apokalipsie świętego Jana

te zakłopotanie, jak gdy wchodząc do kaplicy

widzisz pod ołtarzem, ciało zgwałconej zakonnicy

wychodzę z dziczy i robie Ci dzicz z mordy

póki nie zrozumiesz, że z nas dwóch to ja jestem dobry

nie brak mi patentów, jestem tak pojebany

jak Hilary który się zbakał i zgubił okulary

znalazłem, co szukam, co chce to zdobęde

XXI wiek, pisze nową ewangelie

spalam, wszystkich słaby, w pogoni za fejmem

by nie mogli nawijać, owijam ich ciało cierniem

 

Więc głosujemy :) Przepraszam za opóźnienie, ale jak pisałem gdzieś już, mam sporo spraw na głowie i nie mam nawet czasu usiąść z długopisem w dłoni, ehh ;)

Opublikowano

Oboje robicie w horrorcore czy tylko na potrzeby dissu?

Cięzki wybór, ale Jednak Stempo ma to cos co mnie ciągnie

Głos biegnie w strone Stempa

 

Ps. Jak to sie nieodmienia to z góry sorki:)

Opublikowano

Oboje robicie w horrorcore czy tylko na potrzeby dissu?

Cięzki wybór, ale Jednak Stempo ma to cos co mnie ciągnie

Głos biegnie w strone Stempa

 

Ps. Jak to sie nieodmienia to z góry sorki:)

 

 

raczej na potrzeby dissu, dobra masakra w wersach zawsze boli osobe do której jest to kierowane :)

Opublikowano

Mój Głos wędruje w stronę Stempo ;) Ale oby dwoje świetnie się zaprezentowaliście

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...