Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wbić 50Kk W Tydzień.


Nieuczciwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę Was o pisanie w odpowiedziach opini na temat tego i Dawanie --- Dziękuje za Uwage. Przejdzmy do Tutka. Na Dole Instrukcje do Easymetin2 i AngelBota jak i również nowe aktualizacje

 

Oczywiście Zarobek może byc o wiele większy. Podałem przykład od zera

Będziemy Potrzebować:

-EasyMetin2

http://www.mpcforum.pl/topic/166378-alldlfaq-easymetin2-na-serwery-globalne-faq/

 

Podaje Link do Tematu na MPC by andrzejt17.

Wymagana jest podstawowa obsługa exp bota!!! Czytajcie instrukcje!

-6 dostępnych Kont. [ lub więcej]

http://www.metin2.pl

 

 

 

Dzień Pierwszy:

WIDZE ZE CZASAMI JEST Z TYM PROBLEM WIĘC OPISZE: MAMY POSTACIE MENTALA. DUZO DEFA. WIEC PIERW INWESTUJEMY W BRON I JA ULEPSZAMY NIE ODRAZU RZYM ZBUDOWANO. PO 30 MINUTACH NIE BEDZIE ALL EQ +6 NA 12/14 LV JUZ SIE UDA KOLEJNA SPRAWA: TUTAJ PODALEM GDZIE IDZIEMY NA JAKIMS LVM NIEJ WIĘCEJ...WIEC JESLI KTOS POJDZIE NA ZAPRZYS. NA 10 A NIE NA 9 TO PRZECIEZ SIE NIC NIE STANIE

Opis Dnia:

-poslugujemy sie instrukcja made by andrzejt17 Czyli konfiguracja bota. Ustawiamy tak aby szedł do miasta kiedy skonczam u sie potki ale ustawiamy zeby je kupował. Ustawiamy ze kiedy ma full eq wraca do miasta i je sella na do +4. itp...

-Zakladamy 2 postacie [wojownik mental i dajemy caly czas w silne] w pt na dzikich psach potem wilkach i tak do lv 9.

-bot zbiera nam pieniazki wiec uzbiramy spokojnie kaske

-kujemy bron/helm/tarcze/zbrojke na 1/9lv wystarczy na 5/6. Zajmie nam to do jednej godziny

-nastepnie udajemy sie oboma postaciami na zaprzysiężonych do m2.

-tam mozemy zostawic postacie na jakies dwie godziny

-mamy drop i kaske a bot sam sprzedaje itemy wiec styka nam aby ulepszac caly czas itemy czyli: tygrysia +6/pajecza +6/7 itd...tak aby najtaniej i bez ulepszaczy bo to mental...

-kiedy nasze postaci osiagaja juz level 15/16 i maja okolo 220 defa idziemy nimi na dzikusy. [nie będę podawał ss poniewaz kazdy ma swoj ulubiony spot] chodzi o to aby byl duzy. Ustawiamy te dwie postaci tak aby sobie zbytnio nie przeszkadzaly [ lub w PT ]

-kiedy te postaci expią robimy kolejną postać. przekladamy na nia eq na 1/9lv i ustawiamy według powyższych rad.

-tamte dwie postaci zostawiamy aby doexpily do levela 30.

-Kiedy tamte postacie doexpia a bedzie to pod koniec dnia ustawiamy na noc fishbota

np.

http://www.mpcforum.pl/topic/151171-xangelbot-v26-polska-wersja-dziala-po-aktualizacji/

[sorki ze umieszczam twoj temat ale bardzo fajny FB :]

-koniec dnia pierwszego.

PODSUMOWANIE:

MAMY DWIE POSTACIE LEVEL 30, MAMY JEDNA POSTAC KOLO 20LV

DROP Z PIERWSZEGO DNIA:

-OKOŁO 4 MARMURY = 6KK

-DROP Z PIENIĘDZY OKOŁO = 1KK

DROP Z INNYCH PRZEDMIOTÓW [NP. SUN ZI, OSWAJANIE , FMS ITP ] = OKOŁO 3-5KK

MAŁŻE OKOŁO 6/10 = 6-12KK

 

 

 

Dzień 2-3

-ustawiamy postac z dnia poprzedniego aby doexpila do levela 30

-ustawiamy jedną/dwie postać/cie aby expilu wedle powyższych pkt. Czyli woj mental i potem po koleji miejsca expa.

-doexpiamy je do jak najwiekszego lv.

-dajemy komputerowi z godzine przerwy przed nocką.

-na noc zostawiamy 3 FishBoty.

-w dniu 3 powinniśmy mieć juz 4 postacie 30lv.

-zostawiamy na noc nasze postacie

DROP Z MARMURKOW =6KK LUB WIĘCEJ

INNY DROP = 6KK LUB WIĘCEJ

MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ.

 

 

Dzień 4.

-tutaj ju robimy Jedną postać.

Ja tutaj zrobilem sobie ninje swoją

-mamy juz dosc pieniędzy aby nasza postac miala dobre Eq i expila sie.

-zostawiamy ja na ile czaus chcemy.

- na noc zostawiamy 4/5 kont na FB

PODSUMOWANIE:

MARMURY = 4KK

INNY DROP = 2-6KK

MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ...

 

 

Dzień 5.

-Tutaj zostawiamy caly czas naszą postać.

Powinna osiągnąc [ zależnie od klasy ] od 35lv do 40lv

-na noc znowu zostawiamy 4/5 kont

PODSUMOWANIE:

-CIESZYMY SIE ZE NASZA POSTAC MA JUZ WIEKSZY LV

-DROP OGOLNY TO OKOLO 6KK

-MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ

 

Dzień 6.

-robimy dodatkową postać [buff szaman]

-ustawiamy mu exp bota tak aby wbil lv potrzebny do pt z naszą główną postacią.

-kiedy juz takowy lv osiągnie zostawiamy buffka w pt z naszą postacią

-naszej postaci wlaczamy exp bota na caly dzien.

-pod koniec dnia buff powienien miec okolo 22-25lv

-na noc zostawiamy konta na FB

PODSUMOWANIE:

DROP=3KK

BUFF = +20LV

MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ...

 

 

Dzień 7.

-mamy dużo pieniędzy. Kupujemy/robimy eq dla buffa.

-ustawiamy w exp bocie buffa na caly dzien lub noc aby buff wbil sobie 35lv.

-ustawiamy naszą główną postać do expa bo zawsze cos wbije.

-na noc dajemy tyle kont na FB ile damy rade.

PODSUMOWANIE:

-NASZ BUFFEK MA 35lv I 2 SKILE BUFUJĄCE NA M1,

-NASZA POSTAC MA OKOLO 38-40LV

-ZARABIAMY DUZO

DROP = 6KK

INNE = 6KK

MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ...

 

PODSUMOWANIE TYGODNIA:

-MAMY 5 KONT NA FB

-MAMY NASZĄ POSTAC GŁÓWNĄ Z DOBRYM LV

-MAMY BUFFKA

-MAMY DUZO PIENIĘDZY

-JESTESMY ZADOWOLENI PONIEWAZ NIE MUSIMY ZARYWAC NOCEK JAK INNI ABY WYDROPIC COŚ...

 

Osobiście jestem w piątym dniu.

Mam 67KK Poniewaz dropnąl mi FMS z wysokimi srednimi wiec mialem zarobek ^^

Jesli macie pytania piszcie.

Staralem sie każdemu pomóc

To przynosi duże efekty

Posiadam:

-Ninja Dagger 35Lv

-Shamanka Buff lv 24

-4 postacie woj mental 30-32lv

 

Instrukcje:

1. EasyMetin2

2. AngelBot.

 

Ad. 1

-Ściągamy bota.

-Instalujemy: Bota w jakim kolwiek folderze , Natomiast Patcha instalujemy w folderze metka [ to pirwsze co sie instaluje to bot a to drugie to patch

-odpalamy bota przez ikonke easymetin2. Musimy sie zarejestrowac. [cokolwiek byle do zapamietania ] i klikamy uruchom gre.

-wpisujemy passy do naszego pierwszego botka. Logujemy sie.

-Po zalogowaniu bedziemy miec po prawek stronie taką jakby mapke.

-Tam gdzie pisze zasięg ustawiamy zasieg bicia moobow naszego bota. Najlepiej 60-70

-Jest tam tez taki przycisk jakby narzędzia ^^ Klikamy i mamy pierwszą Zakłądke Skile.

-Ustawiamy aby włączal silne.

-Na dole jest możliwość : Przyciągania Moobow albo blokowanie ich.

Osobiscie Polecam Przyciąganie.

-Ustawiamy jak najwiekszy zasieg.

-Potem druga zakładka.

Ustawiamy aby ił miksturki Kiedy bedzie miał:

85% lub 90% pkt Życia

30% Many

Ustawiamy aby zawsze rozpoczynał w mieście.

-Kolejna Zakładka

Ustawiamy aby poszedł do miasta kiedy: Skoncza się poty [blue , red ] i jak ma zapchane eq.

Po prawej stronie klikamy małą CZERWONĄ potke i ustawiamy 600

Na NIEBIESKIEJ ustawiamy 200.

Klikamy na dole aby sellał itemy do +4

Opcja ze nie sprzedaje z bonusem powinna być zaznaczona.

-W opcji przedmioty zazanaczamy sobie itemy ktore chcemy aby nie podnosił

Ja osobiscien ie zaznaczalęm poniewaz jak sprazedaje je to zawsze te 200k do przodu ^^

 

ad. 2

-Ściągamy Hacka.

-Wypakowujemy na pulpit

-mamy dwa pliki. jeseden xLoader v2.6 drugie xAngelBot v2.6.dll

-odpalamy metka w OKNIE!!!

-klikamy xLoader v2.6 i pojawia nam sie pierwsze okienko. Klikamy OK.

-Przechodzimy do okienka z metkiem i pojawia nam sie drugie okienko:

Klikamy OK. Pojawia nam sie menu bota.

-Ustawiamy aby:

-zabijał rybki

-nie zabijał rybek [w zależnosci co chcemy]

Jesli ma zabijać musimy kliknąc konfiguracje i zaznaczyc wszystkie rybki. TYLKO PRZEZ PRZYPADEK NIE ZAZNACZMY MAŁŻY!!!

-klikamy F6 i bot zaczyna łowic.

-klikamy F8 i chowa nam sie bot i mozemy juz odpalac kolejnego

 

 

 

Czasy Wędek:

+1 > 2850

+2 > 2800

+3 > 2750

+4 > 2650

+5 > 2650 lub 2900

+6 > 2650

+7 > 2650

+8 > 2600

+9 > 2600

 

 

Pozdrawiam.

 

Jeśli Pomogłem ci Prosze daj --

Staram sie wam Pomóc dlatego dodałem Instrukcje Botów

Jezeli pomogłem komentuj i mów czy dobre jeżeli OK to będę robił więcej:]

Garnek-Nazywają mnie Krzywy

Lernat-Dlaczego ?

Garnek-Bo wpadłem do pokrzywy

Nieuczciwy-A co mnie to ?

Garnek-Bo miałem ryj krzywy

Barycz-Dlaczego miałeś ryj krzywy ?

MacieQ-Bo chciał zrobić na piecu salto

Barycz-Ktoś cię pytał ?

MacieQ-Nie.

Garnek-Nazywają mnie krzywy!, bo wpadłem do pokrzywy!Bo chciałem !,zrooo...bić!naaa... rowerze!,SALTO!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...