Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zlagować Serwer / Zbuguwać Mapkę!


Miley8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Pobieramy najnowszego moda na privy od kamera (metin2mod.tk) i instalujemy.

2. Pobieramy taskera, albo Jitbit macro recorder jeżeli mamy windows vista/7.

3. Ustawiamy taskera/jibit'a, aby nam kupował najtańszy, najmniej zajmujący miejsca item (najlepiej strzały)

4. Otwieramy inventory menager, a następnie na samym dole ustawiamy np. na 60 i klikamy 'ok'

5. Bugujemy mapkę

UWAGA! JEŻELI MAMY WARTOŚCIOWE RZECZY W EQ, BOT JE WYRZUCI!

skan taskera:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7c6de35a1c487f708601adff6c87181869405cd24480223e50d970398e5c0be0-1295009463

Yo!

Opublikowano

Ehh... chyba lepiej dla serwerów byłoby, żeby nie było takich poradników. Jeśli będziesz mieć swój własny serwer a dzieci przylecą i będą bugować?...

Nie podchodzę do tego w sposób "ja już mam więc usuń", ale chujowo będzie jak dzieci zaczną na masową skalę lagować i bugować serwery...

Opublikowano

to nie działa na wszystkich serwerach podobnie jak z yang hackiem.. np . na avalonie nie działa.

Jestem tym kim jestem.

 

''nic mnie nie obchodzi, nic mi się nie chcę, nic mnie nie interesuje''

 

Jak chcesz daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...