Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rappelz Problem Z Właczeniem Po Aktualizacji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.Mam problem z Rappelz PL gry dzis sie pobrala zainstalowala i spatchowala kliknolem START i pojawilo sie gamguard czy jakos tak na gorze po lewej stronie bylo cos 1/7 no to doszlo do 7/7 i jak juz powinno sie wlaczyc zawiesza sie znaczy myszka moge ruszac ale jak klikne moj komputer to nic tylko reset prosze o odpowiedz Dzeki

Opublikowano

Sądzę,że chodziło ci,że włączasz grę wyskakuje gamguard,ale okno gry się nie pojawia.

 

Zalecam zainstalować najnowsze sterowniki graficzne do twojej karty.

Zainstalować najnowszą wersję Internet Explorer.

Odblokować porty.

Reinstall.

Opublikowano

Tak dokładnie o to chodzi reinstall gry zrobiłem nie pomogło lecz moge sprobowac jeszcze z tymi sterami do kartyi i IE

Opublikowano

ja jak włączam grę to po lewej stronie na górze coś wyskakuje i po minucie max się to zamyka i włącza się gra i wyskakuje RenderDevice critical error ;/

Zbieram - !!!

Opublikowano

Rozwiązałem problem wystarczy wejsc w folder gdzie zainstalowaliscmy gre czyli u mnie D;/Rappelz i odpalic plik o naziwe Win98sUpdateUtil i normalnie sie włacza:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...