Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pytanie I Spostrzezenia Dla Osob Fish Bocących !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnimi czasy poleglo mi jakies 8 botkow.

Bocilem programem Fishbot by Mrowadsk.exe

Nigdy nie bylem przylapany przez gma.

Zawsze bylem w przyczajonym miejscu, bralem pod wieczor malze i wylaczalem boty,dlatego zaden "lotny gm" nie mogl mnie namierzyc.

Blokowalem hs "lock_blokowanie hs", do tego hs do odczytu, czyli wszystko co bylo mozliwe.

W ten sposob padlo mi okolo 7 kont.

 

Pozniej sciagnalem exe, ktory robil folder HsUserUtil.log tylko do odczytu, zeby nie moglo tworzyc logow i ew. wysylac tylko puste wiadomosci z hs.

Tym sposobem dostalem bana na jedno konto.

 

Po tym skonczylem zabawe z fishbotem. Podejrzewam, ze nie da sie tego zablokowac, gdyz chodzic moze o logi z serwera, ktory wylapuje odpowiednio dluga aktywnosc lowienia. W zwiazku z tym my nie mamy na ten fakt zadnego wplywu.

 

Prosze o wypowiedzi, czy mial ktos podobnie, czy moze ja gdzies popelnilem bledy. Metek byl nowy, storrentowany, uruchamiany zawsze przez obejscie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pamietam jak za dobrych czasow bocilem moimi 10 kontami i bocilem naprawde dlugo na dobe ;D i jak koledzy wlamali sie na stronke boardu to bylo cos tam w stylu ' najaktywniejsi wedkarze' i tam byly takze moje chary;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

to zalezy od szczescia :)

 

komputer pewnie jak napisal 'firefox8' patrzy najaktywniejsi wedkarze i widzi

 

powyzej 24h, pewnie wysyla dane do GM'a i lookane sa logi, czas gry itp ;p

 

 

nie znam sie ale to jest moje stwierdzenie

 

pozdrawiam ;]

Jebać to!

Opublikowano

Moglbys ktos podzielic sie swoim sposobem, w sensie zabezpieczeniami, ktore stosuje, wersja bota?

Moje boty byly swieze i lowily moze po 5-9h na dzien. Pozniej zdecydowanie mniej. Nawet 2-3 dni nie udalo sie i juz gotowe.

Nie mam pojecia o co chodzi,ale prosze o pomoc,bo naprawde nie moge bocic mimo najszczerszych checi

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam zablokowanego hs-a programem lock i boce na obejsciu by Kurek93. Wg mnie to najlepszy fb, chociaz by Erpel ;p.

Poszukaj sobie, ja boce na jego sposobie zarobilem na malzach 300kk+ i ani jednego bana :)

Opublikowano

Konraddd (up) podziel się tutem z twoim fishbotem ! ;D Dostaniesz +

 

 

PS:Możecie podać linki do tut'ków o blokowaniu HS??

Sry za bledy ale nie mam zbytnio czasy : (

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Żeby się nie dać przyłapać to trzeba:

 

*stanąć jak najdalej od miasta ( GM nie lubią spacerów )

*FB-ocić max 6h przerwa 10 min i znów 6h ( dla pewności z logami serwera )

*jak wejdziecie na postać to piszcie coś np: "apf... żadnych małży a tyle łowienia" ( dla pewności z logami serwera i GM sprawdza czy coś pisałeś )

*jak tylko zauważysz że ktoś napisał to odpisać coś

*przejść np z kordów 100x100 na 120x150 ( nie wiadomo może logi wysyła jak ktoś w tym samym miejscu stoi )

*napisać coś na ogólnym

 

Ja po stosowaniu tego od 2lat na FB nie miałem ani jednego bana !!!

 

Była sytuacja siedzę FB włączony i GM idzie zbanował 3 boty do mnie się nie odezwał i poszedł dalej jak by mnie nie widział tylko że stałem między botami ... Może chodzi właśnie o te logi z serwera że ciągle w jedym miejscu nic nie pisze i długo łowi bez przerwy ???

719311143.png

10939678_4_12.png

Opublikowano

Ja jak bocilem na FB z EM2, to GM byl na mnie na niewidoku, a ja na mapce go widzialem

 

I sie pytam

 

Co sie patrzysz matole;D

 

Ten Normalnie spierniczyl,poprostu patrzyl czy jestem przed pc;d

 

A tak do tematu

 

 

Proponuje Lowic na FB,jesli jestesmy przed PC

 

NP gramy w CS

 

Bo ja co 10 min patrze czy ktos pisal, itp/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...