Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ulepszanie Podręcznikiem Kowalstwa..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, mam zlodzieja dusz+7 z kd+4 i zastanawiam się czy ulepszyć go na +8 jeżeli tak to czy najlepiej podrecznikiem kowalsta bodziem a moze u gildijnego? jaka szanse ulepszenia bede mial podrecznikiem a jaką bodziem lub u kowala gildijnego? polecą + za prawdziwe odpowiedzi tych co wiedzą (lub dam - jak kto woli)

2060315012_a002786a08_o_89250106.jpg<---- zanim zaczniesz spamować w moich tematach pomyśl, co by Technoviking z Tobą zrobił
Opublikowano

Podrecznik kowalstwa jest jak bodzio tylko podnosi sznase na ulepszenie o 15% ^^

Gildyjny ? hmm ja za pierwszym razem zrobilem u niego riba na +9 xdd ale polecam bodzia i podrecznik ^^ nie stracisz itemka przynajmniej ...

Opublikowano

U kowala Gildijnego Szanse to 45% a jak spali to item znika.

A Bodziem 35% ale jak spali item ci spadnie z +8 na +7

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Taki itemek to najlepiej bodziem.. ale Szansa na pomyślne ulepszenie wynosi tyle co u zwykłego kowala!

 

a gildyjny m jednak 10% więcej szans na pomyślne ulepszenie przedmiotu on normalnego kowala..

 

Najlepiej ulepszaj podrecznikiem kowala ma więcej szans niż bodzio

 

bodzio=30%

zwoj boga smokow=40%

podrecznik=50%

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ten złodziej jest już +9 ale konto na którym jest ma bana 4 ever =))) LOVE TEAM METIN 2

2060315012_a002786a08_o_89250106.jpg<---- zanim zaczniesz spamować w moich tematach pomyśl, co by Technoviking z Tobą zrobił
Opublikowano

Ale po co kopiesz tematy?

 

Wczoraj była akcja z banami pewnie dlatego Cię zbanowali

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...