Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Dzeciak Myślał Że Dostanie Konto Za Free...


Medrodester

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP będę pisał jak Ty. Powiec mi gdzie coź śle nabisałem?

 

Dzieciom chyba żal dupę ściska czy coś bo sam już nie wiem ^_^. Albo wrócili ze szkoły i nie mają co robić to siedzą na mpc a porządni userzy się uczą :D

Załamka totalna.

drhousetagrogi.png

Sygna by Tamis

<3

Tu był reklama

Opublikowano

Przyganiał kocioł garnkowi. Autor i ten koleś są równo postrzeleni.

Czemu nie nazwałeś screena "zalosniidioci.png"?

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

ale z ciebie noob naciagasz ludzi pownienes zaplacic grzywne to bys sie odluczyl glupi neosie

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Żałośni to jesteście wy. To że kurwa grałem na candy i chcę chociaż te 30 sm pozyskać z konta to chyba nie zbrodnia? Więc kurwa ogarnijcie bo to Wy tu wypisujecie to aż żal patrzeć na to. Może lepiej się poznamy i zobaczymy kto kim jest? Pomyślcie zanim coś napiszecie.

To jest ukryta treść, proszę

 

Z takim podejściem jakie Wy reprezentujecie to widzę przed wami świetlaną przyszłość. <--- ironia, tak dla ułatwienia.

Załamka totalna.

drhousetagrogi.png

Sygna by Tamis

<3

Tu był reklama

Opublikowano

Z takim podejściem jakie Wy reprezentujecie to widzę przed wami świetlaną przyszłość. <--- ironia, tak dla ułatwienia.

że tak powiem, z takim Twoim podejściem to Ty w przyszlości będziesz miał gorzej niż inni ;p

pewnie myślałeś że na mpc są ludzie którzy jak najlepiej są sobie ułatwić życie, to się pomyliłeś

ośmieszyłeś siebie samego ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...