Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wszystko na temat Materiałów Wybuchowych


replite13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znamy juz co daja nam dodatki do broni .,

Teraz chce wam przedstawić szczegółowy opis

Materiałów Wybuchowych w Combat Arms .,

 

 

Granaty/Dynamit

 

M67 Frag

 

main_m67_frag.jpg

 

Jest to podstawowy granat , który każdy gracz posiada w swoim ekwipunku.

Granat o średniej sile , potrafi zabić wroga tylko w tedy gdy wybuchnie bardzo bliko niego ,

inaczej zadaje tylko nie wysokie obrażenia .

Możemy kupić też M67 Frag Pack dostepny od lv CSM stopnia 3

Można tez kupić Frag Pack za nx .. bez żadnych ograniczeń poziomu

 

Obrażenia : 75

Dezorjentacja : 97

 

 

M69HE Frag

 

main_m69he_frag.jpg

 

Rozszerzona wersja granatu M67 , możemy go kupić za GP od poziomu SFC stopnia 2

Jest bardzo silny , potrafi zabić wroga z odległości ok 3m od niego .. nawet jaeśli granat upadnie daleko zadaje

bardzo duże obrażenia . Gdy granat wybucha .. zamiast zwykłej eksplozji (zólto czerwonej ) barwy widzimy Fioletowy wybuch.

Można tez kupić granat ten za NX lecz jego nazwa brzmi - M69HE Frag-NL ..

Gdy kupimy granat za NX oraz za GP możemy posiadać dwa granaty tego samego typu ..

lecz jeden muśi być Plecaku .

 

Obrażenia : 90

Dezorientacja : 97

 

 

Dynamit

 

ff0hfa.jpg

 

Można go wygrać , przechodzac Misje na mapie Black Lung (Firetem) na poziomie "Hard"

Dynami ten niczym nie różni sie od M67 orpócz wyglądu

 

Obrażenia : 75

Dezorjętacja : 97

 

 

Dynamit HE

 

ff0hfa.jpg

 

Jest to Silniejsza wersja standardowego dynamitu , możemy ja zdobyć gdy przejdziemy Misje Black Lung na poziomie "Extreme"

Możemy wstawić go pomiędzy m67 a M69HE .. Posiada wieksza siłę Niż M67 lecz mniejsza

niż M69HE . .

 

Obrażenia : 82

Dezorjetacja : 97

 

 

M18 Smoke

 

main_m18_smoke.jpg

 

Można Go kupic od każdego poziomu , oczywiście za GP .

Jak można się domysleć wykorzystuje się go do tworzenia zasłony dymnej ..

Dym unosi sie przez 15 sekund , wtedy możemy przebiec przez miejsce , patrolowane i namierzane przez

snajpierów (np . Most na Kill Creak) Według mojej opini jest bezuzyteczny , no może na .. bardzo dobrze

zaplanowane taktyki .. np na CW

 

Dezorjętacja : 97

 

 

M-23F Incendiary

 

main_m_23f_incendiary.jpg

 

Jest to granat który tworzy kurtynę z ognia przez 10 sekund..

..Widac przez nia wszytko lecz gdy w nia wejdziemy , podpalimy się .. moża to nam zabrać aż od 20 do 30 hp ..

Powoduje to tez zmniejszenie naszej celności , poprzez rozproszenie celownika

Na roomach granat ten nie jest milewidziany ponieważ mozna też podpalić swoja drużynę ..

Nie powoduje to im żadnych obrarzeń , lecz przez to widzą gorzej ..

, gdy ktoś bedzie wsiekły możemy dostać kik'a z rooma ^

 

Obrażenia : 41

Dezorjętacja : 97

 

 

G7A Gaz

 

main_g7a_gas.jpg

 

Bardzo podobny granat , do M-23F jednak posiadaja kilka różnić ..

Pierwsza jest to ze dym powstały jest takiej samej mazi jak M23F lecz koloru Fioletowego ..

Gdy wejdziemy w ten gaz .. nasza postac zaczyna kaszleć (dusi sie) kaszel rozprawsza nasz celownik , co sprawia ,że

trudniej trafić w przeciwnika. Zabiera nam tez ok 7,6 hp na sekundę .. Jest to bardzo dobra broń na

gry taktyczne .. Działa powoli , lecz portafi zabić ...

 

Obrażenia :45

Dezorjetacja : 98

 

 

XM-84 Flash

 

main_xm84_flash.jpg

 

Gdy granat ten w czasie wybuchu jest w poblirzu wroga , potrafi go unieszkodliwić na ok 5 sec ...

Przed naszymi oczami ukazuje się biała plama , nie wiemy co się z nami dzieję

Tum granatem mozna zlikwidować pro graczy .. i jest to bardzo łatwe .

Lecz na ten granat jest kilka sposobów a jednym z nich sa "Anti Flash Googles"

Zmineijsza one nasza dezorjetację . Gdy mamy takie google możemy sie jeszcze uratować ..

 

Dezorjętacja : 100

 

 

 

Miny stojące

 

 

M16A1 Mine AP

 

main_m16a1_ap_mine.jpg

 

Jest to mina . która pewnie zna każdy z nas .

Nie raz pokrzyżowała nam plany w dojściu do bazy wroga .,.,

W zestawie mam 3 miny gdyz jedna potrafi zabrac nam aż 80 hp ..

Miny te przydają się na Capture the Flag poprzez położenie ich w okół naszej flagi ..

Co uniemozliwa dojście wroga do niej ..

Minę te można przeskoczyć .. nie zadawając sobie obrażeń ..

Jest bardzo przydatna i bardzo zdradliwa ( radze patrzeć gdzie stawia sie nogi )

 

Obrażenia : 65

 

 

Claymore

 

main_claymore.jpg

 

Claymore dostepony w kolorze czarnym od lv 2LT stopnia 3 za GP lub za NX bez rankingu (potrzebny Specialista) ..

Minę tę można zdetonowac w każdym momęcie , posiadamy tak zwanego pilota ..

, wiec jak ktoś z wroga przejdzie obok niej lub .. po niej możemy ją zdetonowć ,

mina exploduje zabijając przeciwnika .. Jes to rzecz bardzo przydatna lecz duża .. co sprawia

, że łatwo ja zauwarzyć ..

 

 

Szerszeń

 

main_m93_hornet.jpg

 

Można kupić go od poziomu 1LT stopnia 2 za GP .. lub bez rankingu za NX ( potrzebny Specialista)

Jego kolor jest zbyt jesny co jest jego minusem , ponieważ bardzo łatwo go zauważyć .. i ominąć ..

bez żadnej szkody , Nie jest silniejszy od claymo'a .. .

Gdy przypadkowo jednak wejdziemy w niego , może nam zabrać ok 80 hp .. lub zabić ..

Różnicę tę sprawiają , różne rodzaje pancerze ..

Jednak jeśli ktoś przebiegnie , szybko obok szerszenia , nie dozna duzych obrarzeń ,,

może to dojsć do 15 hp . .

 

 

 

Wyrzutnie Rakiet

 

M72 LAW

 

main_law.jpg

 

Law- cierzka , duża broń stworzona do niszczenia czołgów ..

jednak w combat arms używa się do zupełnie czegoś innego ..

w zestawie mamy 3 strzały z czego jeden zabiera do 40 pkt życia ..

Broń ta przydaję sie na Fireteam oraz na quarantine gdzie można zabić zoombie ..

Na róznych rodzaju mapach broń ta staje się dużym obciążeniem dla gracza..

 

Obrażenia: 65

Recoil: 55

 

RPG

 

main_rpg_7.jpg

 

Jest to broń tego samego typu co LAW .. lecz o wiele silniejsza .

Potrafi zabić jednym strzałem gdy dobrze trafimy .. Przydaje sie na Firetem oraz quarantine

 

Obrażenia: 70

Przenoszenia: 50

 

 

M32

 

Main_m32_incendiary_bomb.jpg

 

M32 - Jest to wyrzutnik granatów (granatnik) dostepny z GP . lub NX

lecz potrzeba mieć specialistę ...Broń ta nie jest dobra dla niedoświadczonych ponieważ gdy strzeli sie za blisko siebie , możemy sie

zabić. Broń ta jest silna potrafi zabić jednym strzałem gdy trafimy prosto we wroga

 

 

 

 

 

 

 

Hmm .. mysle , że to tyle

Jeśli cos pominąłem prosze pisać .. :rolleyes:

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Kolejny świetny tutek :)

 

5* jak najbardziej zasłużone.

Opublikowano

NIe prawda Claymore nie posiada czujnika!!

 

 

 

Przepraszam Bardzo a jak mam nazwać to , że jeśli przebiegniesz obok niego to i tak wybuchnie ? :rolleyes:

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Z tego co wiem claymore musisz sam wysadzić .

To nie tak jak w Cod iż biegniesz a tutaj nagle bum .

 

 

Nieźle łap +

9368_gold.png

Opublikowano

Przepraszam Bardzo a jak mam nazwać to , że jeśli przebiegniesz obok niego to i tak wybuchnie ? :rolleyes:

 

On nie wybucha sam jak ktoś przebiegnie,tylko pilotem możesz go odpalić.claimor nie ma czujnika ruchu!!

Opublikowano

law i rpg na FT pozdrowienia

 

Ah, bo ty nie znasz tych taktyk ..

Jezli ktoś bierze na flame z 20-30 zoombie i ty strzelisz w tę grupke na FT z RPG..

to może dojsć nawet do 10 combos..

ja zawsze mam RPG na firetem .. na platinum server ..

1354406725-U90533.png

created by me

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...