Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokaz Swojich Kont Z 2 Zdjecia + ( Chcialbym Se Po Ogladac ^^ )


NowyTowar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To sa moje 2 ulubione fotki - mam ich z 1000 + ale to sa moje ulubione

gralem kiedys na tym privie = BlackNightMT2

top 2 - 3 w m1 i zajebiscie , tylko hard z surkami :D

podaj info o swojich kontach , chetnie bym sobie po ogladal ^^

 

daj mi jednego malego -'ika lub +'ika xD

to tylko 3s z zycia

post-283681-0-25122600-1294945451_thumb.jpg

post-283681-0-56996700-1294945463_thumb.jpg

Opublikowano

Nie no koleś pro elo elo :) zajebiste screny zawsze chciałem takie zobaczyć , odrazu widać ze wszystkich kosiłeś na skilla :D

 

pokaże ci moje konto tylko nie posikaj się z zachwytu

dodam ze to było bez krytyka z krytem było by 1kkk

zajebiste buciki nike :F

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Nie no koleś pro elo elo :) zajebiste screny zawsze chciałem takie zobaczyć , odrazu widać ze wszystkich kosiłeś na skilla :D

 

pokaże ci moje konto tylko nie posikaj się z zachwytu

dodam ze to było bez krytyka z krytem było by 1kkk

zajebiste buciki nike :F

To jest ukryta treść, proszę

 

Coś niesamowitego ze statami w Navicacie. Jesteś naprawdę fenomenalny. Zazdroszczę Ci twojego talentu w budowaniu postaci. Screenów osobiście nie mam, lecz irytuje mnie zaistniała sytuacja przez michu504. Kolega się wozi, choć nic interesującego nie ma na zaistniałym przez niego obrazku.

Opublikowano

Coś niesamowitego ze statami w Navicacie. Jesteś naprawdę fenomenalny. Zazdroszczę Ci twojego talentu w budowaniu postaci. Screenów osobiście nie mam, lecz irytuje mnie zaistniała sytuacja przez michu504. Kolega się wozi, choć nic interesującego nie ma na zaistniałym przez niego obrazku.

Sravicat a nie , nie wierzysz? zapraszam CelestialWorld jinno ch1 pokaże ci eq

Opublikowano

michu504 podaj swoj nick w grze chce zobaczyc jakie masz bony w tym eq :D

Moj nick zobaczysz na ss , powiedz kiedy mam się zalogować to gry to ci pokaże

Opublikowano

wow, michu, nie no, kox jestes -.- . Mając 176, eq na 150, lansujesz się tym, że uderzyłeś 'aż' prawie 600k, dla kolesia ( najprawdopodbniej Twojej drugiej nobskiej postaci ), który nie miał zbroji, i pewnie nic wiecej, tylko nędzną partę. To nic nadzwyczajnego. A i te buciki nike to lipa, lepsze te na 115+9 :) jakieś słabe staty masz... Ja mam ponad 550 inta, jako szaman, a Ty tylko 190 siły jako woj... i tam wczesniej napisałeś, że uderzyłes z krytykiem 1kkk , co moim zdaniem jest niemozliwe na Celestialu, no chyba, że Ci chodziło o jeden MILION, czyli 1kk, a nie MILIARD -.-:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...