Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Procesor Pod Płytę Główną


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

otóż mam płytę główną MSI K9N6PGM-F (MS-7309) i chcę kupić do niej procesor do 500 zł tylko że jestem zielony w tych rzeczach proszę pomóżcie

Opublikowano
Supported CPU

 

CPU Socket Type

AM2

 

CPU Type

Athlon 64 X2 / Athlon 64 FX / Athlon 64

 

To znalazlem na temat twojej płyty.

 

Link do strony o twojej plycie:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Czyli mozesz kupic tylko procek Athlon 64x2 lub Athlon 64FX / Athlon 64.

 

 

Ja osobiscie bym poszukal nowej plyty glownej bo ta ma małe możliwości rozbudowy. RAM MAX 2GB .

jqeuR.png

Opublikowano

To znalazlem na temat twojej płyty.

 

Link do strony o twojej plycie:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Czyli mozesz kupic tylko procek Athlon 64x2 lub Athlon 64FX / Athlon 64.

 

 

Ja osobiscie bym poszukal nowej plyty glownej bo ta ma małe możliwości rozbudowy. RAM MAX 2GB .

aha to może byś podał mi płytę główną i procesor do 1000 zł

Opublikowano

A jakie masz pamieci RAM ? DDR2 czy DDR3 ?? Bo to wazne by dopasowac plyte .

 

 

Nie pytalbym gdybys napisal, ze po prostu modyfikujesz kompa o nowszy procesor to bym wiedział ,ze masz DDR2 bo ta plyta je obsluguje.

jqeuR.png

Opublikowano

A jakie masz pamieci RAM ? DDR2 czy DDR3 ?? Bo to wazne by dopasowac plyte .

mam 2 gm ddr2 ale ramy też mogę kupić bo 2 gb to mało

Opublikowano

PŁYTY GŁÓWNE :

INTEL DP43TF

To jest ukryta treść, proszę

 

Obsługuje procesory: Celeron Dual Core, Pentium Dual Core, Core 2 Duo, Core 2 Quad

 

------------------------------

GIGABYTE GA-Q35M-S2

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Obsługuje procesory: Celeron, Pentium 4, Core 2 Extreme, Pentium D, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Pentium 4 EE, Pentium EE

-------------------------------

Asus P5P41D

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Obsługuje procesory: Celeron Dual Core, Pentium Dual Core, Celeron, Core 2 Extreme, Core 2 Duo, Core 2 Quad

 

---------------------------------

 

Każda z nich ma granice 8 GB ram. WIec mozesz miec 8gb max.

 

Procesory wyzej opisalem:

 

------------------------------------------------------

 

PROCESORY DO KUPIENIA:

Intel Core 2 Duo E8500 3,16GHz S-775 BOX (BX80570E8500) ( 2 rdzeniowy )

 

SPRAWDZ CENE

 

---------------------------------------

Intel Core 2 Quad Q8400 2,66GHz S-775 BOX (BX80580Q8400) (4 rdzeniowy )

 

SPRAWDZ CENE

jqeuR.png

Opublikowano

Jaki masz zasilacz? Jeśli byłby dobry to mógłbyś wziąć to:

 

AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/ 530zl

MSI 870-C45 /AMD870/ 239zl

Kingston 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 HyperX XMP 190zl

Razem:959zl

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

< płyta ( procesor Intela )

To jest ukryta treść, proszę

< RAM

To jest ukryta treść, proszę

< Procesor intela

To jest ukryta treść, proszę

< Proceesor AMD ( płyte pod AMD ci up napisali )

 

 

 

 

Wyżej masz do wyboru:

Intel

AMD

 

Ja polecam AMD ( tańszy, a takie same efekty jak Intel )

 

RAM czy Procesor intela czi AMD, może byc taki jak ci napisałem :)

09071535498836998897.png

Opublikowano

Super podaj model i markę zasilacza, bo 400w mało mówi. Do 1000zł intel? Kolejni miszczowie. Phenom jest lepszy od c2d, a c2q dobry model kosztuje koło 1500 zł :)

Innym razem.

Opublikowano

Super podaj model i markę zasilacza, bo 400w mało mówi. Do 1000zł intel? Kolejni miszczowie. Phenom jest lepszy od c2d, a c2q dobry model kosztuje koło 1500 zł :)

Marka zasilacza to Mercury ale nie wiem jaki model

Opublikowano

Mercury znajduję się na czarnej liście więc jedyne na co się nadaje to na smietnik. Kup conajmiej 350/400w fortona (może być uzywka) z allegro

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...