Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klikacz Bonus > Gamedesire ,Poker4Chips,Wp,Interia,Jeja...


Nisiooni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a taki maly klikacz bonusowy dla gier od Ganymede moze sie komus przyda

 

#Include <FF.au3>

_FFStart("http://www.poker4chips.com")
If _FFIsConnected() Then
  While 1
  _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus0.png")
         Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus1.png")
            Sleep(300)
  _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus2.png")
            Sleep(300)
  _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus3.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus4.png")
            Sleep(300)
  _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus5.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus7.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus8.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus9.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus10.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus11.png")
            Sleep(300)
         _FFImageClick("http://cachei.gamedesire.com/i/gd3/bonus/bonus12.png")
            Sleep(300)
             _FFOpenURL("http://www.poker4chips.com")
            Sleep(3000)
  WEnd
EndIf

 

fajnie jakby ktos mial taki js ;)

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

  • Trzeba miać FireFoxa
  • Trzeba mieć Kompilator do AutoIT
  • Trzeba mieć include FF.au3

To tyle - wszystko by było ok, jeśli byś to skompilował!

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...