Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pyt. Mysz -Wow Jaką Myszkę Kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,od pewnego czasu zacząłem grę w WoW.

Obecnie jestem na bardzo słabej myszce (za 5zł 2przyciski xD).Planuję się przenieść na jakąś myszkę do Wow'a&normalnej pracy(interet etc).

Chciałbym aby ktoś mi doradził jakąś myszke za ok 60-100zł, lub jakąś z lepszej półki za 200zł.

Chciałbym aby to nie była Razer Naga (przciski na lewo,jak na klawiaturze) co już mi się w niej nie spodobało.

Przede wszystkim przewodowa.

Ewentualnie żeby miała jakieś przyciski (pvp fast,etc) może gaming mouse,ale nad tym musiałbym dłużej pomyśleć.

Pozdrawiam Jeawl.

@edit

Tu znalazłem ładną myszkę w przystępnej cenie.

Warto?

 

 

Opublikowano

W wowie używasz 2 przycisków, to nie jest dział na to- kup sobie taka jaka ci sie podoba, ja mam a4tech za 80zł- przenoszę do pogaduszek

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Razer Naga- specjalna myszka do mmo 17 programowalnych klawiszy, nie wiem czy w wowie działają makra zrobione w programie od myszki.

Innym razem.

Opublikowano

Polecam ci wspaniałą myszkę Cooler Master Storm Inferno

 

Kod producenta: SGM-4000-KLLN1-GP

Typ czujnika: Laserowy

Rozdzielczość: 4000 DPI

Pamięć: 128 kb

Częstotliwość próbkowania obrazu: 1000 Hz

Ilość przycisków: 11

Ilość przycisków programowalnych: 9

Ślizgacze: teflonowe

Maksymalna prędkość: 3 m/s

Wtyk: USB (złocony)

 

 

http://www.yooki.pl/index.php?p4089,mysz-laserowa-cm-storm-inferno-gratis

 

 

Mam ją od listopada . Spisuje się wspaniale .

Koszt 185zł + przesyłka

Niestety ale w internecie i w polsce to tylko w sklepie yooki.pl ja znalazlem, ale firma jest solidna , myszka doszła na następny dzień .

Możliwość tworzenia macr i skryptów pozwala tworzyć sobie sekwencje.

 

Możesz jeszcze kupic

 

Saitek Cyborg R.A.T. 3(179zł) lub ew. R.A.T. 5 ale to za 229zł

 

 

Rat 3

 

Kolor: czarny

Rozdzielczość: 400 - 3200dpi (regulowane)

Przyspieszenie: do 10G

Dynamika: do 500 Hz

Szybkość trakcji: do 1,2m/sec

Ślizgacze: teflon

Złącze: USB 2.0 (pozłacana końcówka)

 

http://www.yooki.pl/index.php?p3830,mysz-saitek-cyborg-r-a-t-3

 

 

 

Rat 5

 

Kolor: czarny

Rozdzielczość: 400 - 4000dpi (regulowane)

Przyspieszenie: do 30G

Dynamika: do 500 Hz

Szybkość trakcji: do 2,8m/sec

Ślizgacze: teflon

Złącze: USB 2.0 (pozłacana końcówka)

 

 

http://www.yooki.pl/index.php?p3831,mysz-saitek-cyborg-r-a-t-5

 

 

Myszki z serii rat są dobre , gdyż każdy panel na myszcze możesz sobie sam uregulować do własnej ręki , są niesamowicie wygodne .

 

 

Pozdrawiam

 

BaSic

fiR919k.png

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...