Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pic/TuT] Jak update-ować skrypty mając aob


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejdzmy do rzeczy.

 

 

Będziemy potrzebować:

1.Niewykrywalnego engina ( takiego wam nie dam bo sam nie mam, nadaje się on tylko do update-owania skryptów bo po zaznaczeniu i odczekaniu 20sec dostajemy dc).

2.Mózg

3.Aob-y skrytów, które chcemy update-ować.

 

 

Do dzieła: (Na przykładzie Lag Hacka)

 

1.Włączamy engine.

2.Włączamy MapleStory (Zostajemy na tym ekranie z przyciskiem play)

3.Klikamy na Proces List:

engineoe4.jpg

4.Zaznaczamy MapleStory.exe:

proceslistdz9.jpg

5.Wchodzimy w naszą tabelke i klikamy prawym przyciskiem myszki na hacku który chcemy update-ować i klikamy Change Script. (w moim przypadku Lag Hack)

6. Ukaże nam się skrypt Hacka który chcemy update-ować: (w moim przypadku Lag Hack)

autoassemblesi0.jpg

7.Gdy jesteśmy już w grze i skopiowaliśmy aob hacka do zupdate-owania wchodzimy w memory view.

memoryvievfw8.jpg

8.Klimamy na search ----> Find Memory, dajemy ustawienia takie jak na screenie i wklejam aob hacka do update-owania (w moim przypadku Lag Hacka)

findli2.jpg

9. Gdy klikneliśmy ok. Mamy juz zupdate-owany adress. (patrz screen)

adressjt6.jpg

10. Spisujemy adress na kartke, bądź do notatnika itp. i klikamy prawym przyciskiem myszki na hacku który update-owaliśmy i klikamy Change Script.

(patrz screen).

autoassemle2dz7.jpg

 

Poradnik stworzony od początku do końca przezemnie :D

Można by przypiąć :D

@Down

Nie wiem, nie wchodze na nasza klase ;P, widziałem coś takiego na mpc.com, ale wkońcu takiego Polskiego TuTa nie ma więc go zrobiłem.

368216.png

Opublikowano

Wof B) Ty to jestes pro :] podobny temat był na naszej klasie. com xD

mniejsza z tym dobry tut i wg gratz.

Pozdrawiam Athlas

reflink

Opublikowano

W Memory View tam masz że szuka od 0040000 do 7FFFFFF to możesz szukać do 0090000 bo i tak po wyżej tego nie ma nic i za to szybciej szuka .

 

albo metoda 2.

 

Klikasz tam gdzie pisze 4 Byte Search i zmieniasz na AOB :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...