Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Procesy Hl.Exe I Cstrike.Exe - Czyli Co Zrobic Zeby Działały Cheaty


Byo

Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Witam wszystkich graczy.....

W tym poradniku pokaże wam jak właczać cs w róznych procesach aby chity działały

:D

Więc zaczynajmy...

 

Counter Strike w procesie hl.exe

 

1.Sciągamy ten oto pliczek...

 

Download

http://www.speedyshare.com/files/26157182/hl.exe

Scan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=aebc2327f2fb8c26340377b717eee79194d411e1ca6e4239c5c9c629dd6447c9-1294591745

 

2.Wklejamy tam gdzie znajduje się CS domyślnie x:\program files\valve

3.Robimy skrót PPM i utwórz skrót

4.Kikamy PPM ,własciwości , skrót i tam ,gdzie mamy element docelowy po cudzysłowie wpisujemy "-nomaster -game cstrike" (bez cudzysłowa) (W tym punkcie chodzii o to by odrazu uruchamiał się cs a nie hl)

5.Jak chcemy zmieniamy nazwe..

6.Odpalamy , w menadżerze urządzen pokaże nam się proces hl.exe

 

Counter Strike w procesie cstrike.exe

 

1.Sciagamy ten plik....

Download

http://www.speedyshare.com/files/26157427/cstrike.exe

Scan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ca0c44902eeeabe3e081c541aeb1e4d28e18fbdc42da6b64871f7bd0c8807bc7-1294592229

 

2.Kopiujemy tam ,gdzie CS domyślnie x:\program files\valve

3.Jak chcecie można zrobić skrót ale nie trzeba.

4.Właczamy i czeszymy się Counter Strike'em w procesie cstrike.exe :]

 

 

 

Uwaga

Robiłem to z tylko kilkoma hackami nie wiem czy na kazdym będzie działać

 

Życze udanego hackowania

obrazwm.jpg
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sorki ze odkopuje temat ale mogl by ktos podac nowy link do cstrike.exe ? bardzo mi zalezy dam +

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...