Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RANO

 

6-11godz najlepsza pora w tych godzinach jest najmniejsze natężenie hackerów.

 

POŁUDNIE

 

13-16godz Bardzo trudno jest się zalogować i prze teleportować gdzieś bez wywalenia :)

 

PO POŁUDNIE

 

17-20 Natężenie hackerów jest coraz mniejsze i coraz lepiej się wbija na server można już nawet za 25xRazem ;p

 

WIECZÓR

 

21-3.00godz tak jak rano bardzo swobodna gra.

 

,,+''

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Po co takie coś ? Przecież to oczywiste, że zależy od godziny .

I kto by nie wiedział, że w nocy gra najmniej ludzi, a w popołudnie najwięcej ?

 

@Edit

Myślicie, że ja sie boje tych minusów ? JA MAM W DUPIE PLUSY I MINUSY .

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

@up

Zupełna racja, temat jest zupełnie wiadomy <_<

I mała poprawka: Południe zaczyna się od 12:00, do 16:00 idzie się nawet za pierwszym razem zalogować. Najwięcej ludzi jest od 17:40 do 18:40 kiedy jest czas wojny (chwile przed i po nim) ...

33207.png

 

Koniec z 4storyEG z powodu bana na stałe za eq powyżej +16

Teraz tylko 4story PL pod nickiem xXCraliusXx

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli można powiedzieć że do zamknięcia...Bo to chyba każdy wie..

Zbieram -

 

bgrd.png

 

Sygnaturka by Shield

 

Ktoś włamał mi się na konto ;(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

POŁUDNIE

 

13-16godz Bardzo trudno jest się zalogować i prze teleportować gdzieś bez wywalenia :)

 

PO POŁUDNIE

 

17-20 Natężenie hackerów jest coraz mniejsze i coraz lepiej się wbija na server można już nawet za 25xRazem ;p

 

 

Cheaterzy na wojnach tłuką gdzieś od 17 masy aoe na większości terenów, aż do samej wojny 18:00 + jakieś 15 min na przejęcie terenów i już jest ciszej.

 

W sumie to bez różnicy bo i tak dziesiątki cheaterów latają po keter czy markut i walą masę aoe, przez co tele do głównego miasta zajmuje nie 10sec czy 1min ale po 5 -15 min. <_<

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...