Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Jest Taki Program Zeby Łamać Hasła Gg?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest

nie pozdrawiam , idę sobie coś połamać i nie cudze ale swoje kości na nartach B)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Gdyby był to wszyscy tracili by konta. Pomyśl trochę zanim zadasz pytanie.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

spider44 jest, tylko sposób w jaki to możesz zrobi jest dośc pracochłonny i na pewno nie zrobi tego pod windows , zresztą jak widac po poście poziom wiedzy nie jest za wysoki i nawet użycie snifera sprawi mu trudnośc

 

inny sposób to mając dostęp do profilu założonego bezpośrednio na kompie bez problemu rozkoduje sobie potrzebne hasło do gg jakimś łamaczem haseł gg z netu po warunkiem że ktoś kto się logował zaznaczył opcje zapisz hasło

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

robem: sniffer nie łamie hasła, tylko je przechwytuje. Rzeczywiście zapomniałem, że ktoś może mieć hasło zapisane w konfiguracji programu - wtedy rzecz jasna można je złamać.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

nie pisałem o sniferze jako łamaniu tylko w ogóle jako użycie programu by coś z niego wydostać do dalszej obróbki

 

pamiętam jak dawnie mając tylko snifer ( sam miałem SessionWall przez kilka lat pod opieką jako administrator ) można było odczytywać praktycznie wszystkie komunikatory, od haseł po wiadomości beż zadnych dekodowań , teraz to niemozliwe bo większość ma kodowane połączenia

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ja mam paczke ze wszystkimi pierdołami do gg, są tam jakieś przechwytywania haseł itp. ale nie jestem pewny czy to działa :P

tu link

http://hotfile.com/dl/8026550/cb027a9/GG_MegaPack_v2.0.rar.html

files-uh5jt7EzQJ.jpg

Nie daje scana więc ściągasz na własną odpowiedzialność

Opublikowano

robem: ba, 3 lata temu gdy bawilem się w takie pierdoły, rzeczywiście można było przechwycić wszystko. Dzisiaj przy logowaniu do poczty domyślnie jest zaznaczone "loguj z ssl" i możemy sobie naskoczyć :) Dobrze z drugiej strony, bo mali 'haxi0rZy' nie zabierają koleżankom haseł do blogów.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

Ja mam paczke ze wszystkimi pierdołami do gg, są tam jakieś przechwytywania haseł itp. ale nie jestem pewny czy to działa :P

tu link

http://hotfile.com/dl/8026550/cb027a9/GG_MegaPack_v2.0.rar.html

files-uh5jt7EzQJ.jpg

Nie daje scana więc ściągasz na własną odpowiedzialność

Jak Animator Opisów GG będzie działał i bez vira to będzie to masz +sa i 5tke

Zbieram -

 

bgrd.png

 

Sygnaturka by Shield

 

Ktoś włamał mi się na konto ;(

Opublikowano

Nie ma takiego programu jeśli chodzi ci o program łamania Haseł to jest ale tylko do złamania na twoim dysku a nie że wpiszesz sobie danej osoby gg i złamię jej Hasło jęsli nawet tak by było to po co ktoś by miał gg na kompie jak by było można się włamać do nie go . Pomyśl zanim napiszesz jakiś temat ....

Opublikowano

a ty pomyśl nim coś napiszesz bez sensu bo to wszystko już wyżej napisaliśmy w odpowiedziach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...