Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Kiedy Wolicie Zeby Serwer Wystartowal


Netrodal

O ktorej wolicie zeby serwer wystartowal?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. O ktorej?

    • Jak skoncza uploadowac 2part czyli1.00-2.00
    • Godz 8.00-11.00
    • Godz. 11.00-13.00
    • Niewazne byleby nie bylo buguow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzialem w dyskusji o evonis ze ludzie chcieli on serwer od razu jak wyjdzie drugi part albo jutro w popoludnie wiec tu macie ankiete o ktorej wolicie

Ja osobiscie wole od razu jak bedzie skad pobierac 2part:D

sstwc.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Powiem wam tak wekend jest do spania a nie wstawania o 8.00 żeby specjalnie pograć dlatego moim zdaniem powinien być około 12.00

131916.jpg
Opublikowano

Interesuja mnie glosy tych ktorzy beda tam grali a nie team,na mpc jest wolnosc slowa,no chyba ze jest nadal komuna

prowokacje?

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/273208-dyskusjadotyczca-serwera-evonis/

tu macie dyskusje.

 

Nie przesadzajcie - co innego gdyby team evonisu dał ankiete , ale oni sami zdecydują o tym.

Według mnie temat zbędny.

Co wam to da? oni zdania nie zmienią.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Powiem wam tak wekend jest do spania a nie wstawania o 8.00 żeby specjalnie pograć dlatego moim zdaniem powinien być około 12.00

 

i to jest właśnie ŚWIĘTA PRAWDA na cholerę mam wstawać nie wyspany w weekend już raz się poświęciłem na evenye i ostatni raz

NJxbd4x.png

Opublikowano

prowokacje?

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/273208-dyskusjadotyczca-serwera-evonis/

tu macie dyskusje.

 

Nie przesadzajcie - co innego gdyby team evonisu dał ankiete , ale oni sami zdecydują o tym.

Według mnie temat zbędny.

Co wam to da? oni zdania nie zmienią.

 

A tematy o Evenye nie były dla ciebie zbędne,a teraz jak wszyscy Evonis bo Evenye upadło to się obudziłeś,że tematy zbędne..

Tak,admini sami zadecydują kiedy otworzą,ale po to jest funkcja ankiet zeby i userzy korzystali i zakladali tematy.

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...