Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Klient EvoniS z maksymalną prędkością.


razornfs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że z linku podanego przez Merkona, download idzie bardzo wolno, wrzucam link do pobrania clienta z hostingu bez limitów

 

http://s29.rapideo.pl/pobierz/945340a09d22b97b064085f294533a87/2010.7z.001

 

Client został wrzucony przez użytkownika galuu

 

http://www.mpcforum.pl/user/282274-galuu/

Opublikowano

z netem 1mb powinno isc 130/120 kb/sek i mi tak idzie... Megupload jest jednym z lepszych hostingow, wiec nie wiem czemu tworzycie problemy... Megaupload+zminimalizowanie pignu, net 1mb i umiejetnosc zarządzania kompem i macie klienta part. 1 w godzine.

Tiveria-FetorxD 86lv Body-OFF-Sprzedany

Tiveria-Kostuch 88lv Mental-OFF-Top2/3 Mental...

AnimeMt2-ZgaszeCie 83lv Weapon-OFF-Serwer Off

Evenye-Sheeba 43lv Weapon-OFF-Serwer OFF

Neveria-Sheeba 32lv Weapon-OFF

Elandos-SpieNaTrawie 68lv Smok-OFF

PL-FetorxD 70lv Body-OFF-Sprzedany

PL-sebolkks9 54lv BlackMagic-OFF-Okradziony...

iMetin-FetorxD 113lv Body-ON

DiamondMT2-Sheeba 106lv BlackMagic-OFF

Ethana-FetorxD Body lv?? Body-ON

d9a5c96fbffc4698m.jpg

"Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę

Siadają na chodniku i palą jointy

Robią wszystko żeby stąd uciec

Kiedy wreszcie mogą, to wtedy nie mogą się ruszyć"

Opublikowano

mi ściąga po 590 kb/s . Internet mam w miarę ale za to komputer do kitu ;/

nie rozumiem istnienia tego tematu... zanim Merkon wrzuci kolejnego parta to part 1 wam się ściągnie

Opublikowano
@Up mi szlo po 65Kb/s na mega z netem 1MB a tu idzie po 414 kb/s;) thx i o 2 parta tez prosze na to cusko;P

Drugiego parta dziś nie wrzuce, bo ide kimać zaraz ,ale jutro rano bedzie na rapideo . Chyba ze juz ktos wrzuci

Opublikowano

Polecam pobierać z programikiem Internet Download Menager. Mi z megauploadu ściągnęło się z prędkością 1.9 MB/s

0362339cf52e6e13b8449ea67e30c707.gif

Opublikowano

jakim programem otwieracie 1.pack winnarem czy innym programem bo ja mam jakieś problemy

 

7zip - tak merkon pisał

 

@Edit

widze ze link wygasł

macie tu mój

http://www.mpcforum.pl/topic/273549-downloadclijent-evonis-full-speed/

 

@Edit2

Już działa link? Dziwne pisało że limit osiąnięty ;p

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Wie ktoś czemu gdy próbuje otworzyć part1 7zipem wyskakuje ,,Nieokreślony błąd"? Mam Windows 7

@Down Dzięki, nie chciało mi się przedzierać przez ten spam;] Poczekamy zobaczymy.

0362339cf52e6e13b8449ea67e30c707.gif

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...