Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zrobić dobrą Sure BM!


MrF

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano

Witam. Przeglądając jakieś forum dotyczące gry metin2 a dokładniej prywatnych serwerów, znalazłem temat dotyczący sury. Brzmiał on mniej więcej tak: "Jak surą BM walnąć 20k ze sfery". Bardzo mnie to zachęciło do napisania tego tematu. Otóż żeby być "PRO SURĄ" trzeba spełnić te oto wymagania.

 

Po wbiciu 65 levela musimy się zaopatrzyć w miecz szponu ducha albo ewentualnie w bojowy miecz i właśnie tu zaczyna się jazda :D

 

Kiedy zrobimy duszka, sfere albo innego skilla na P musimy zacząć bonować nasze eq (przyda się również zbroja od 61 albo 54 +9). Następnie kupujemy wzmocnienie przedmiotu i to :resetowanie bona" i dodajemy takie bony:

-inteligencja (tu jak najwięcej tego bonu)

-krytyk (możliwie 30%)

-przeszywka (może być około 15%, nie zaszkodzi więcej)

-oraz dużo max pż i pm ale żeby te bony nie przysłaniały nam głównego pomocnika czyli "inteligencje"

Kiedy pobonujemy EQ możemy zacząć wkładać kd ponieważ bez nich nic nie zdziałamy. Do zbroi należy włożyć takie kd:

-kamień duszy przyśpieszenia +4 (może być +5,6)

-kamień duszy uchylenia +4 (większy plus nie zaszkodzi :D )

kamień duszy witalności (jeśli na serwerze wchodzą duże bonusy na PŻ to nie trzeba)

-kamień duszy obrony +4,5,6

 

Do broni należy włożyć kd sury, szamana i ninji, kd wojownika możemy sobie darować bo po zrobieniu całości powalimy ich dwoma skilami :D

Oczywiście kd mają być z jak największym możliwym plusem. Radze też mieć moda kamera bo lepsze efekty są z kamieniami dusz = 5,6.

 

Żeby osiągnąć pełen sukces należy mieć we wszystkim po 1 bon na inteligencje a nie max PM ponieważ inteligencja dodaje nam magiczne dmg naszego skila.

 

Kiedy skończymy robić eq musimy wbić 85 level kupić np śmiercionośne ostrze i hwanga ( na serwerach nie posiadających hwanga ani broni na 85 level należy używać szpona albo innego miecza które ma wyżej wymienione standardy.

 

Te bony pozwolą bić nam ze sferki po 18-25k ze sferki bez krytyka!!!!

 

Oczywiście jeśli widzicie że przeciwnik jest dobry i że nie jesteście pewni że z nim wygracie to można sobie jeszcze pomóc bonami typu ( silny,odporny na wojowników lub silny przeciwko mistykom)

 

Mam nadzieję że ten krótki poradnik pomógł wam w jakiś sposób i że dzięki niemu przysłoniłem wam rzeczy które pozwalają bić rekordy dmg sury. DLA SURY WP TE BONY TEŻ SĄ PRZYDATNE !!!!!

 

Z góry zakładam że jest to mój pierwszy temat i liczę na wyrozumiałość, komentarze i dobre oceny :D Za jakieś błędy lub niedociągnięcia przepraszam i życzę miłego czytania tematu i sprawdzaniu się go w praktyce xD

 

Sorki za prak prefixa ale to [tut]

Nie kłamię zbieram +,może później przejde do - :D:D

Opublikowano

Więc tak po przeczytaniu niby tego "tuta" wywnioskowałem że nie znasz się totalnie na metku.

Tut jest zły max na int kryta?

No koleś a na ludzi to co ?

Nie na każdym serwie są hwangi.

I inne epickie bronie zbroje.

Tut zrobiony dla paru serwerów.

sygnature.png

Opublikowano
Kiedy skończymy robić eq musimy wbić 85 level kupić np śmiercionośne ostrze i hwanga ( na serwerach nie posiadających hwanga ani broni na 85 level należy używać szpona albo innego miecza które ma wyżej wymienione standardy.
dla sury BM lepszy jest święty miecz niż śmiercionośne ostrze

 

@Xerio ma rację nie znasz się na metku i nie potrafisz bonować

 

 

-krytyk (możliwie 30%)

-przeszywka (może być około 15%, nie zaszkodzi więcej)

-oraz dużo max pż i pm ale żeby te bony nie przysłaniały nam głównego pomocnika czyli "inteligencje"

Kiedy pobonujemy EQ możemy zacząć wkładać kd ponieważ bez nich nic nie zdziałamy. Do zbroi należy włożyć takie kd:

-kamień duszy przyśpieszenia +4 (może być +5,6)

-kamień duszy uchylenia +4 (większy plus nie zaszkodzi )

kamień duszy witalności (jeśli na serwerze wchodzą duże bonusy na PŻ to nie trzeba)

-kamień duszy obrony +4,5,6

takie bony po 30% są tylko na niektórych serwerach

kd +6? wiem że można zrobić z kd+5 35% kd+5 80% , ale kd +6 pierwsze slyszę

Nie bądź żyd daj

add.png to nie boli.

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

fiiilm.gif

 

Proszę zdejmijcie mi te 15%

 

gotowcezallegrosw1.png

Opublikowano

Z moim netem to niemożliwe :P

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Zależy :)

 

Jeżeli ktos chce miec pro broń do pvp/pvm to wybierze śmiercio Jeżeli do pvm to święty :)

A tak wogle to święty jest od 92 ;p

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Daj --- :) dlaczego? dlatego że jak nie dasz to naśle na ciebie Jastinna Bibera :P

Opublikowano

Witam. Przeglądając jakieś forum dotyczące gry metin2 a dokładniej prywatnych serwerów, znalazłem temat dotyczący sury. Brzmiał on mniej więcej tak: "Jak surą BM walnąć 20k ze sfery". Bardzo mnie to zachęciło do napisania tego tematu. Otóż żeby być "PRO SURĄ" trzeba spełnić te oto wymagania.

 

Po wbiciu 65 levela musimy się zaopatrzyć w miecz szponu ducha albo ewentualnie w bojowy miecz i właśnie tu zaczyna się jazda :D

 

Kiedy zrobimy duszka, sfere albo innego skilla na P musimy zacząć bonować nasze eq (przyda się również zbroja od 61 albo 54 +9). Następnie kupujemy wzmocnienie przedmiotu i to :resetowanie bona" i dodajemy takie bony:

-inteligencja (tu jak najwięcej tego bonu)

-krytyk (możliwie 30%)

-przeszywka (może być około 15%, nie zaszkodzi więcej)

-oraz dużo max pż i pm ale żeby te bony nie przysłaniały nam głównego pomocnika czyli "inteligencje"

Kiedy pobonujemy EQ możemy zacząć wkładać kd ponieważ bez nich nic nie zdziałamy. Do zbroi należy włożyć takie kd:

-kamień duszy przyśpieszenia +4 (może być +5,6)

-kamień duszy uchylenia +4 (większy plus nie zaszkodzi :D )

kamień duszy witalności (jeśli na serwerze wchodzą duże bonusy na PŻ to nie trzeba)

-kamień duszy obrony +4,5,6

 

Do broni należy włożyć kd sury, szamana i ninji, kd wojownika możemy sobie darować bo po zrobieniu całości powalimy ich dwoma skilami :D

Oczywiście kd mają być z jak największym możliwym plusem. Radze też mieć moda kamera bo lepsze efekty są z kamieniami dusz = 5,6.

 

Żeby osiągnąć pełen sukces należy mieć we wszystkim po 1 bon na inteligencje a nie max PM ponieważ inteligencja dodaje nam magiczne dmg naszego skila.

 

Kiedy skończymy robić eq musimy wbić 85 level kupić np śmiercionośne ostrze i hwanga ( na serwerach nie posiadających hwanga ani broni na 85 level należy używać szpona albo innego miecza które ma wyżej wymienione standardy.

 

Te bony pozwolą bić nam ze sferki po 18-25k ze sferki bez krytyka!!!!

 

Oczywiście jeśli widzicie że przeciwnik jest dobry i że nie jesteście pewni że z nim wygracie to można sobie jeszcze pomóc bonami typu ( silny,odporny na wojowników lub silny przeciwko mistykom)

 

Mam nadzieję że ten krótki poradnik pomógł wam w jakiś sposób i że dzięki niemu przysłoniłem wam rzeczy które pozwalają bić rekordy dmg sury. DLA SURY WP TE BONY TEŻ SĄ PRZYDATNE !!!!!

 

Z góry zakładam że jest to mój pierwszy temat i liczę na wyrozumiałość, komentarze i dobre oceny :D Za jakieś błędy lub niedociągnięcia przepraszam i życzę miłego czytania tematu i sprawdzaniu się go w praktyce xD

 

Sorki za prak prefixa ale to [tut]

Najpierw poczytaj jakie bony są najlepsze do pvp a potem pisz swoje PRO tuty...

http://www.mpcforum.pl/topic/273205-tutszaman-i-sura-pro-eq-do-pvp/

Siema Eniu;)


Opublikowano

Myślę że taką sura byś nie dedał z 55+ a dalej już nie mówię.

 

Tut nie estetyczny, bez kolorów nie miło się go czyta .

Odkrywca
Opublikowano

Może nie znam się na rzeczy ale ja jakoś taką surą na 88 levelu każdego mam na sferke. I jeszcze jedno jeśli chcesz coś powiedzieć sprawdź to najpierw w praktyce a nie odrazu z pełną japą.

Nie kłamię zbieram +,może później przejde do - :D:D

Odkrywca
Opublikowano

no wojów mentalów bo jest ich coraz więcej na privkach

Nie kłamię zbieram +,może później przejde do - :D:D

Opublikowano

Człowieku ty nie masz pojęcia jak zrobić eq do PvP. I po co przyszywka dla BM'a? Turtorial Bardzo Słaby.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

troche nieprzejzyste wyglada to tak jakbys od kogos zerzznol zdanie w zdanie a tut o surce BM juz byl

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Kompletna zenada:(

Dla sury BM

Bron-Swiety lub Szpon

Bony-reg pe,int,odpornosci na wszelkie typy broni,kryt to ewentualnie bo mentalowi przy bm'ie nie pomaga silne bo to daje odp na ataki fizyczne a nie na magie i na ludzi.A jezeli wystepuja 6i7 ze 10% na dana klase odp i atak to wybieramy odp bo wtedy bija nam ze skila 1k i nikt nas nie ruszy.O max pz wiadomo ze ma byc.

KD-woja,sury,ninja,szaman do broni.KD defa,uchylki,speeda do zbroi

Jeszcze musisz wiele rzeczy dopracowac,jak widzisz ja bede cie cisnol na skila z moimi radami ;P

sstwc.jpg

Opublikowano

Autorze tematu... Widze ze masz checi i chcesz pomoc graczom ale brak ci troche doswiadczenia oraz wiedzy... Zapomniales dodac najwazniejszej rzeczy do pvp czyli bonu na ludzi... Z reszta nie mi to oceniac ale wg.mnie temat - kosz .

Opublikowano
-inteligencja (tu jak najwięcej tego bonu)

Coś ci się pojebało.

Bo np na Celestialu bardziej ważny bon to Ludzie i umki a czy wejdzie mi inta czy to mi wisi bo i tak mam jej na tym serwie 600.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...