Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Co Robić Jak Mi Się Wyłącza Metek.. (Nie Errorlog!)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:D

Co robić jeżeli...

Na początku wyskakiwał mi errorlog (Wiecie o co chodzi, to: "??? ???" ) , więc usunąłem ten plik . Ale! Teraz zamiast tych ??? ??? od razu wyłącza mi się metek... Co robić? -_-

urechisyg.png

Opublikowano

zainstaluj od nowa metka

To nic nie daje. :P

Na każdym cliencie to się dzieje...

Przykłady na których próbowałem: yt2game, csyt2 (kiedyś :P) , Tiveria, Triadica (Stareee ^^ ) i teraz EliteMT2... :P

urechisyg.png

Opublikowano

A instalujesz do tego samego folderu co miałeś starego?? :rolleyes:

Daj delete.png nie bądź cham!!!To tylko jedno kliknięcie,to cie nie zje!!

 

abemkor.gif

 

Niech twój przeciwnik założy kubek KFC na głowę a na 100% wygracie :D

Opublikowano

A do osobnego próbowałeś??

Daj delete.png nie bądź cham!!!To tylko jedno kliknięcie,to cie nie zje!!

 

abemkor.gif

 

Niech twój przeciwnik założy kubek KFC na głowę a na 100% wygracie :D

Opublikowano

Ściągnij klienta z 2008 roku i tam wklej spolszczenie.. nic w nim nie edytuj i nie patchuj

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Ściągnij klienta z 2008 roku i tam wklej spolszczenie.. nic w nim nie edytuj i nie patchuj

Ale na EliteMT2 nie da się grać na cliencie z 2008...

 

@Szwingel - Ale czego ja mam dokładnie szukać... Jaki plik temu szkodzi? xD

urechisyg.png

Opublikowano

On ci napisał żeby na przykład nie wystawała jakaś płyta i nie łapała no nie?? I każe Ci podociskać te karty

Daj delete.png nie bądź cham!!!To tylko jedno kliknięcie,to cie nie zje!!

 

abemkor.gif

 

Niech twój przeciwnik założy kubek KFC na głowę a na 100% wygracie :D

Opublikowano

ODinstluj metka i zainstaluj mod kamera ze strony www.metin2mod.tk to powinno załatwić sprawę

umiesz czytać !?

żaden metin mu nie dizała...

A mi chodzi o to żebyś odkręcił komputer i przeleciał komputer odkurzaczem .

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...