Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Serwer Działa, Ale Jak Zaloguje To Nie Moge Nic Robić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam! Dziś postanowiłem zrobić sobie serwer na kilka osób przez hamachi. Niestety znowu pojawia się ten sam problem co we wakacje 2010. Na pewno jest to wina komputera, ale nie wiem czego dokładnie. We wakacje robiłem serwer na laptopie i działał (może ktoś kojarzy HolidayPriv), a niestety na stacjonarnym nie działał wtedy i teraz. Używałem różnych plików serwerowych różnych spolszczeń oraz client'ów.

 

Tu opiszę dokładniej co się dzieje:

 

Gdy postawie serwer hamachi wszystko chodzi eleganco. Włączam serwer przez spolszczenie i loguje sie (login: rain hasło:12345) wybieram pierwszą postać. Gdy gra już się wczyta to mogę chodzić walić w mooby, ale one i tak mnie nie atakują, nie mogę nic założyć, ani wywalić, jak włączam skile to jest animacja włączenia ale i tak nic mi to nie daje.

 

Mój sprzęt:

 

Procesor: Intel Celeron 3,2GhZ

Pamięć: 2GB (DDR2)

Dysk twardy: 111GB

Karta graficzna: GeForce 7300 GT (512MB)

 

Proszę zadawać pytania lub podsuwać pomysły.

 

 

PS: Jeżeli ktoś może to niech spróbuje wejść na ten serwer (cały czas chodzi).

Sieć hamachi: NeriX Hasło: 12345

Spolszczenia nie mam, jeżeli ktoś może to niech sam sobie zrobi IP: 5.178.24.36 <-- (zamiast .38 chyba do spol trzeba .100)

 

Moje GG: 7346048

 

Z góry THX

 

EDIT//

 

PS: Komputer od tamtego czasu był formatowany już kilkanaście razy.

 

To że jak się zaloguje nie moge nic robić jest efektem lognięcia. Od razu jak się gra wczyta to mnie loga, ale zanim wyłączy się do wyboru serwerów mija jakieś 5-10minut.

Edytowane przez VRoX

sygna2ll.jpg

Zacznijmy wszystko od początku. Nowy nick, nowa tożsamość. Pełna kulturka!

 

Wojownik Body lvl 68+ (s11)

Opublikowano (edytowane)

Tu macie logi z PortMap:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To nie wina sprzętu. Ściągnij nowe pliki serwerowe.

 

Pisałem, że miałem już kilka plików serwerowych. (m.in. uploaded by Merkon)

Edytowane przez VRoX

sygna2ll.jpg

Zacznijmy wszystko od początku. Nowy nick, nowa tożsamość. Pełna kulturka!

 

Wojownik Body lvl 68+ (s11)

Opublikowano (edytowane)

Widzę, że nie za bardzo wiecie o co chodzi ;]

 

Zaraz pobiorę jakiś program do robienia filmików i zrobię, żeby wam pokazać co się dzieje.

 

Rezygnuje z filmika. Jestem przekonany, że i tak mi nikt nie pomoże.

 

 

Mam pytanko czy może to być spowodowane dyskiem twardym (wolny)???

Edytowane przez VRoX

sygna2ll.jpg

Zacznijmy wszystko od początku. Nowy nick, nowa tożsamość. Pełna kulturka!

 

Wojownik Body lvl 68+ (s11)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...