Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusje] Nieoficjalne Forum Evonis ! Ruszyło


Xertis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wystartowało nieoficjalne forum serwera evonis ! Zapraszamy wszystkich oczekujących graczy na forum ! do wspólnej dyskusji !

 

Możecie być pewni że na forum ! wasze wypowiedzi nie będą usuwane ! i będziecie mogli śmiało się wypowiedzieć na temat serwera !

 

Start forum: 16:30 !

 

Team Forum

 

Xertis&KorespondenT

 

http://www.evonis.xaa.pl

 

 

Zapraszamy

Minusiki

<3

Opublikowano

@ GarfieldPL

 

Nie ma Merkona ponieważ to jest przez graczy założone forum więc Nieoficjalne ; )

i my graczy sobie gadamy na temat serwera ; )

 

 

Bez napiny ! LUŹNo !

 

Zapraszam

Minusiki

<3

Opublikowano

WITAM WSZYSKITCH CZYTELNIKÓW !!!

 

MAM DLA WAS DOBRĄ INFORMACJE !!

 

NA NASZE FORUM WBIŁ CZŁONEK TEAMU Z EVONIS

 

Nick: Tenma

Pewnie wielu z was go kojarzy

 

Więc tak żeby zapytać członka teamu wchodzicie

 

http://Evonis.xaa.pl

 

i przechodzicie do działu

 

"Nieoficjalne forum serwera Evonis mt2. / Evonis / Dyskusje Evonis / Start Evonis. - Ogólne dyskusje!"

Link = http://www.evonis.xaa.pl/showthread.php?tid=4&pid=312#pid312

 

A tu info kiedy start serwera od Merkona z GG

 

Link = http://www.evonis.xaa.pl/showthread.php?tid=32

Minusiki

<3

Opublikowano

ja tam zapraszam na forum :>

tam przynajmiej warnow nie dostaniemy

i mozna spokojnie na luzie pogadac

zapraszam

 

PS. do administracji nieoficialnego forum Evonisa dodajcie tam xat boxa na strone glowna

aby mozna bylo sobie tam popisac rowniez ;p

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Dodajcie shutbox'a

@Up.. Refresh co 24h.

sygnaturana.jpg

<a href="http://www.glitter-graphics.com" style="text-decoration: none"><font color=#ff0000>G</font><font color=#eb3a13>i</font><font color=#d77127>e</font><font color=#c4a23a>e</font><font color=#b0cb4e>R</font><font color=#9ce962>U</font><font color=#89fa75>B</font><font color=#75fe89>a</font><font color=#62f59c>e</font><font color=#4edfb0>S</font><font color=#3abcc4>O</font><font color=#2790d7>e</font><font color=#135ceb>N</font></a>

Opublikowano

faajne forum zapraszam all ;x

 

jakby co mam nick na forum MrBibix123 ;p

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Forum jest chyba jedynym nieoficjalnym forum.

Dlatego, tam zapraszam, żeby tutaj nie dostawać "warnów za spam"

 

Na tym forum nie dostaniesz warna, za spam, pamiętaj!

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...