Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Kicka To Już Nie Będzie :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jeżeli cie kicka ciągle nie możesz wbić 1lv bo po spocie cie wywala no to lipa wiem bo sam tak miałem ale nie przejmuj się już cie nie kicknie:D

Tak że nie będę się rozpisywać mnie też kickało ale dziś zmniejszyłem szybkość bicia i myślałem że będzie po staremu a tu hicior:D nie kicka 1spot ,2spot i dalej jestem w grze hepyy :P więc tak wystarczy nacisnąć F6 zmniejszyć Attack Speed na 140 (Mnie nie kicka na takim poziomie i jest git majonez :P

Dodam że testowałem tylko na priv serwie na PL'U nie wiem

A i jeszcze jedno powód kickania jest zawsze jeden albo serwer zbyt mocno zalagowany albo mamy słabego neta

Pozdrawiam.

Kradnę , Gwałcę , I Morduje

^^

 

 

Większość Debili Czytając To Trzymają Rękę Na Myszce Nie Zdejmuj Już Za Pózno :)

 

 

 

 

 

Daj - Jeśli Pomogłem :P

 

 

 

 

 

 

NIE JESTEM NOBEM!!!

 

 

 

1.Językiem nie możesz dotknąć każdego zęba...

2.Jesteś idiota,bo właśnie to sprawdziłeś/aś.

4.Jesteś ślepy/a...Nie zauważyłeś/aś pkt nr 3.

5.Teraz to sprawdzasz...

6.Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...

7.Zaraz wkleisz to na swój profil...

8.Uśmiechasz się,bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak TY

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli uważasz ze Justin Bieber to Peda* , ge* , ciot* Daj mi - , jeśli odwrotnie to daj mi +

Opublikowano

Większość osób o tym nie wie więc poco się udzielasz...A i ty tu nie jesteś moderatorem więc nie mów kiedy temat do zamknięcia.Widziałem wiele tematów o pomoc że kicka więc nie udzielaj się jak masz coś głupiego do powiedzenia....

Kradnę , Gwałcę , I Morduje

^^

 

 

Większość Debili Czytając To Trzymają Rękę Na Myszce Nie Zdejmuj Już Za Pózno :)

 

 

 

 

 

Daj - Jeśli Pomogłem :P

 

 

 

 

 

 

NIE JESTEM NOBEM!!!

 

 

 

1.Językiem nie możesz dotknąć każdego zęba...

2.Jesteś idiota,bo właśnie to sprawdziłeś/aś.

4.Jesteś ślepy/a...Nie zauważyłeś/aś pkt nr 3.

5.Teraz to sprawdzasz...

6.Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...

7.Zaraz wkleisz to na swój profil...

8.Uśmiechasz się,bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak TY

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli uważasz ze Justin Bieber to Peda* , ge* , ciot* Daj mi - , jeśli odwrotnie to daj mi +

Opublikowano

To dlaczego niby na tym forum jest pełno tematów w których piszą jak zlikwidować logi?

Kradnę , Gwałcę , I Morduje

^^

 

 

Większość Debili Czytając To Trzymają Rękę Na Myszce Nie Zdejmuj Już Za Pózno :)

 

 

 

 

 

Daj - Jeśli Pomogłem :P

 

 

 

 

 

 

NIE JESTEM NOBEM!!!

 

 

 

1.Językiem nie możesz dotknąć każdego zęba...

2.Jesteś idiota,bo właśnie to sprawdziłeś/aś.

4.Jesteś ślepy/a...Nie zauważyłeś/aś pkt nr 3.

5.Teraz to sprawdzasz...

6.Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...

7.Zaraz wkleisz to na swój profil...

8.Uśmiechasz się,bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak TY

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli uważasz ze Justin Bieber to Peda* , ge* , ciot* Daj mi - , jeśli odwrotnie to daj mi +

Opublikowano

To dlaczego niby na tym forum jest pełno tematów w których piszą jak zlikwidować logi?

 

 

On chciał porównać logi do lagów ! HaHaHa !

Poczytaj trochę kolego ! ;)

//nieregulaminowa sygna

Opublikowano

@UP2 Zbieram -

Nie chodzi mi o to bo to już jak wgrywamy moda mamy te 160 ustawione i loga a nie którzy nie wiedzą dlaczego to napisałem temat.

Kradnę , Gwałcę , I Morduje

^^

 

 

Większość Debili Czytając To Trzymają Rękę Na Myszce Nie Zdejmuj Już Za Pózno :)

 

 

 

 

 

Daj - Jeśli Pomogłem :P

 

 

 

 

 

 

NIE JESTEM NOBEM!!!

 

 

 

1.Językiem nie możesz dotknąć każdego zęba...

2.Jesteś idiota,bo właśnie to sprawdziłeś/aś.

4.Jesteś ślepy/a...Nie zauważyłeś/aś pkt nr 3.

5.Teraz to sprawdzasz...

6.Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...

7.Zaraz wkleisz to na swój profil...

8.Uśmiechasz się,bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak TY

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli uważasz ze Justin Bieber to Peda* , ge* , ciot* Daj mi - , jeśli odwrotnie to daj mi +

Opublikowano

Przyda się ale nap ewno nie mnie masz -

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...