Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial]Nie wiesz jak zagrać na Serwerze Hamachi? Nic prostszego!


Tubis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wszystkich tutaj zgromadzonych! W tym poradniku dowiesz się jak poprawnie zainstalować, korzystać z hamachi oraz jak zagrać na jakimś serwerze.

Naukę poprowadzi wielbiony przez wszystkich: "Tajemniczy Mistrz!".

 

Spis treści:

#Czym jest Hamachi?

#Instalacja Hamachi!

#Dołączanie do sieci

#Rozpoczęcie rozgrywki

 

 

30735448326070686948.png

 

- Hamachi to program który pozwoli Ci na obcowanie z innymi graczami w wielu grach na trybie multi-player!

-- Ale jak to w ogóle działa?

- "Hamachi działa na zasadzie przydzielania IP dla każdego jego użytkownika. IP nie może się powtórzyć. Na serwerze głównym można zakładać sieci do których dołączają gracze. Sieci mogą być zabezpieczone hasłem." Tyle Ci wystarczy!

-- Oh... w zupełności mistrzu!

- Dobrze teraz nauczę Cię jak zainstalować Hamachi.

-- Jestem gotowy!

 

 

78912758382184780584.png

 

- Myślę, że pierwszym krokiem jaki będziesz musiał poczynić to pobranie Hamachi. Nieprawdaż?

-- Też tak myślę mistrzu. Ale gdzie mogę je pobrać?

- Pomogę Ci odnaleźć właściwy download!

http://www.softpedia.net.pl/Download-Plik-117-Hamachi_1_0_2_5_PL.html

-- Dziękuję! Jak mam je zainstalować?

- Zaraz Ci wytłumaczę!

 

 

Pierwszym krokiem zaraz po uruchomieniu instalatora będzie kliknięcie "Dalej >".

03572381476695848638.png

Teraz zaakceptuj warunki umowy a następnie kliknij "Dalej >".

35959490375118148513.png

Następnie wybierz gdzie hamachi ma zostać zainstalowane. Jeśli już to zrobiłeś naciśnij "Dalej >"

64506264738635745697.png

Teraz musisz zaznaczyć opcje: "Zablokuj dostęp Hamachi do wrażliwych usług Windows." Kiedy już to zrobisz kliknij "Dalej >"

41526703974000021216.png

Teraz zaznacz pierwszą opcje. Jeśli ją zaznaczysz zainstalujesz darmową wersję Hamachi.

30369071514774449288.png

Teraz wystarczy, że przyciśniesz magiczny przycisk: "Instaluj".

64259425062076914843.png

 

Po chwili kiedy hamachi się zainstaluje naciśnij: "Dalej >"

73930575809345681128.png

Kiedy już to uczynisz zaznacz opcję Uruchom Hamachi a następnie naciśnij: "Zakończ"

39247200627065975940.png

 

- To by było na tyle jeśli chodzi o instalacje. Teraz opowiem Ci jak korzystać z Hamachi!

-- Jestem na to gotowy.

- Zaczynajmy!

 

46920081184692539784.png

 

Teraz ujrzałeś okno Hamachi. Nie jest ono piękne ale potężne!

Pierwszym krokiem będzie naciśnięcie guzika włączenia.

53882551802607883243.png

Teraz pojawi się okno ustalenia nazwy. W wolne pole wpisz dowolną nazwę jaką chcesz mieć na serwerze Hamachi!

Kiedy już ją podasz Hamachi się uruchomi.

Aby dołączyć do sieci naszego serwera Metina kliknij: Koło w którym znajduje się "jakby trójkąt".

74838111514729600976.png

Teraz przed twoimi oczami pojawią się dwie opcje: "Dołącz do sieci hamachi" / "Stwórz sieć hamachi". Lecz Ciebie interesuje ta pierwsza opcja.

Kliknij na nią! Teraz pojawi Ci się okienko w którym musisz podać nazwę sieci oraz hasło do niej.

66190912376509752785.png

Udało Ci się? Jesteś już w sieci? Świetnie teraz kiedy jesteś w sieci możesz praktycznie zacząć rozgrywkę!

 

- I jak podoba się?

-- Oczywiście! Wszystko zaczynam pojmować.

- To świetnie teraz opiszę dla Ciebie jak zacząć rozgrywkę.

-- Zgoda!

- No to jazda.

 

 

62476080862792925842.png

 

Kiedy już jesteś w sieci serwera który wziąłeś z Publikacji serwerów - Hamachi musisz wejść na stronę z rejestracją. Wypełnij pola zgodnie z ich przeznaczeniem.

Strona jest podana w temacie z publikacją. A wygląda mniej więcej tak:

5.109.58.197

Jeśli udało Ci się stworzyć konto pozostaje Ci jedynie pobrać spolszczenie serwera. Również z prezentacji. Lecz miej się na baczności i najpierw sprawdź Skan oraz nazwę spolszczenia czy się zgadza. Jeśli wszystko jest prawidłowo pobierz je i wklej do katalogu z czystym nie patchowanym klientem z 2008 roku. Klienta możesz pobrać z tej strony:

http://www.megaupload.com/?d=FCUGVS7S

Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze i administrator serwera jest dostępny logowanie powinno pójść gładko!

 

-- Dziękuję Ci mistrzu! Udało mi się i gram na serwerze hamachi.

- Musiało się udać! Życzę Ci powodzenia w grze.

-- Jeszcze raz za wszystko Ci dziękuję.

 

Lecz nie tylko historie kończą się zawsze dobrze. Jeśli będziesz kroczył zgodnie ze wskazówkami mistrza napewno uda Ci się zagrać na serwerze hamachi!

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Poradnik typowy dla laików, bardzo ładnie. Dostaniesz Piąteczę, tylko tut jest na temat starszego hamachi, ktróy nie lubi się z v 2.0.3.89

  • 2 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Bardzo ładnie ;D Jestem nowym użytkownikiem Serwerów hamachi i dzięki tobie stało się to łatwizną ;D

Pozdrawiam..

!! Zbieram Minusy !!

 

 

 

 

 

Opublikowano

wysłał by ktoś clienta metin na inny serwer niż megauplaud bo z tego nie mogę ściągnąć

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych

10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

http://kickload.com/get/yObrjsHM/Metin2_20080908.exe
http://www.przeklej.pl/plik/metin2-20080908-exe-00095k1cfagh
http://uploading.com/files/6cfeb1d5/Metin2_2008_up_byAskan221.rar/

 

Więcej tu :

http://www.mpcforum.pl/topic/265747-tutorialprogramyklientyetc-do-stworzenia-swojego-serwera/page__p__1826936#entry1826936

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

wielkie dzięki :]

+

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych

10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

plus polecial, zajebiscie pomogles.... nie wszyscy sa asy, ja np. pierwszy raz to robilem

Daj mi minusa mam na to pojechane lol

 

 

 

>>> THC TEAM ZAWODOSTWO <<<

Opublikowano

Tutorial dla zielonych? Szczerze, to dla maksymalnie 9 latków z upośledzeniem psychicznym. Każdy, nie wiadomo jaki głupek by sobie z tym poradził. Masz ode mnie minusa, przez Ciebie na serwery będą wchodzić popierdolone neosy, które bez Twojego poradnika nie umiałyby się obejść.

 

dobra spadam stąd bo ten dział jest zalosny, nie wiem po co tu wszedlem, ale jak zobaczylem tego tutka to sie zalamalem, wiec musialem skomentowac.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam mały problem... Gdy sciagnalem spolszczenie i wrzuciłem do metka 2008 to... Kiedy chciałem go odpalić to właczył się ale nie ma tego serwa co powinien tylko Monastyr , Feniks itd.

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

tylko ze po 1 dniu licencia jakas wygasa i nie wiem jak zrobic zebym mogl dalej grac na hamachi? wie ktos ? +'bd

 

@edit

 

 

a mi co chwile nie chce sie instalowac - a jednak instalowanie od nowa nie dziala ;/ o co chodzi z ta licencja ;D pisac +bd

1359121200-U261555.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a mam pytanie czy jak się robi serwer hamachi i robi sieci i można ustawić maź osób na sieci czy coś ??

Jinno 4EveR

graffiti-street-130535998185908.gif

Posty:

10x[x]

20x[x]

50x[x]

100x[x]

250x[x]

500x[x]

Zbieram ,,-''siki

20050510160123.gif

Pomogłem daj -.Jeśli coś pierdoliłem daj -.Proste

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...