Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Ten Dedyk + Pytanie (Zakupiłem Dedyka Co Dalej?)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko :) ile osób uciągnie taki dedyk:

 

Procesor:Athlon 4400+ / Dual Core E5300

 

Pamięć Ram:2GB RAM

 

Dysk : 2 x 80 GB SATA ll

 

Transfer Miesięczny : 2000GB / 100Mbps

 

 

 

+ Pytanko:

 

Da ktoś wszystkie poradniki / komendy , jak zakupie dedyka co mam dalej robić ?

zloteslowa.png

 

Złote słowa :)add.png Dla niego :)

 

 

Zachowanie PostMakera na MPC :) (wkoncu mpc najlepsze forum w sieci)

zalmpc.png

 

Opublikowano

czyli tak gra z odpalonymi ch2 wynosi ok 1300mb czli ch2 smignie smialo zdaje mi sie ze ok 500 bedzie

 

 

 

 

 

 

 

@To ze wy robicie po 3 GB ramu i na VPC czy VB i macie lagi to wina neta zawsze na czystym freebsd i dedyku gra smiga lepiej

 

 

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Specjalista
Opublikowano

Osama a mój ile pociągnie na twoje oko ;p

 

4Gb RAM

 

Procesor Intel Core i3 530 2x2,93

 

Dysk 1000GB

 

Transfer 2000GB net 100mb/s

 

hmm? :>

Opublikowano

4 GB ramu 3 CH

 

 

 

 

i3 2 rzenie dziwne ale procek ma male znaczenie wiec bedzie z +700

 

 

 

 

tutaj macie procesty itp z mojego serwera gra teraz ok 500 osob

 

 

 

 

82542300.jpg

 

 

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

OMG

 

te tępe bachory nadal porównują serwer dedykowany do stacjonarnych ..

 

serwery dedykowane są w specjalnych warunkach, poza tym mają odpowiednie parametry ..

to że twój laptop uciąga 2 osoby na lagach z 2GB ramu to nie znaczy, że z dedykiem będzie się zachowywał tak samo

Opublikowano

OMG

 

te tępe bachory nadal porównują serwer dedykowany do stacjonarnych ..

 

serwery dedykowane są w specjalnych warunkach, poza tym mają odpowiednie parametry ..

to że twój laptop uciąga 2 osoby na lagach z 2GB ramu to nie znaczy, że z dedykiem będzie się zachowywał tak samo

 

W specjalnych warunkach?

Przesadziłeś, mają wyjebane komputery w serwerowni najczęściej we Francji, i to tyle a nie jakieś specjalne warunki

A co do dedyka to będzie koło 300 osób bo malutko ramu :F

25qpzwi.png

Opublikowano

co ma datacenter klimatyzacje lacze do serwera 100mbps i 1 Gbps i tyle daj mi takie lacze to postawie nia zwyklym kompie i bedzie tak samo smigac

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...