Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zbanować komuś konto??


hax

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Witam! Chcę napisać TICKET'a do K2 w sprawie zbanowaniu konta kolesiowi bo hakował na 32 lvl. Tylko nie wiem co napisać po angielsku. Mam zrobione screny jak haczył. Pomożecie mi??

Pozdrawiam.

Thx

Opublikowano

zrób ss i weś pomyśl nad tekstem sobie po polsku a potem w necie sprawdź jak te słowa są po angilshu i git majonez ;p

Opublikowano

proste piszesz

"Dera k2

i have some ss of cheater on 32lvl plis pan him"

 

i tyle reszta dajesz ss i tyle list na 34324 linijek ci nic nie da jak nie masz dobrych ss

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

ale oni i tak nieczytaja reportow ;p ja juz kilka wyslalem i dupa ;p

dhhh.gif

ZŁAP BANANKA :D

 

 

NIE UŻYWAJCIE BUGÓW/HACKÓW PRZECIWKO POLAKOM!!!

Opublikowano

Oni t czytają -.-'' Przeciez jest napisane Closed ticket to znaczy ze koles banned ! A co maja ci niby osobiscie odpowiadac?! Oni nie maja czasu

Już 60% :))

doctorwh01.jpg

Opublikowano

humanix buhahah to co napisałeś wiesz dla czego ?? K2 odsyła automatyczne odpowiedzi i automatycznie zameka ticketa ^^ więc pzdr ja wysłałem pare razy ticketa to zawsze ta sama odp i close a kolo bawił się opk dalej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...