Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wspólna Gildia użytkowników MPC


Wiśniowy

Wspólna gildia  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? na tak czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :)

 

Proponuje, abyśmy zrobili wspólną gildie. Co wy na to?

W gildi byli by tylko użytkownicy mpc.

Tylko ktos inny musi zrobic gildie bo ja nie umiem ;/ :D mam 3 lvl :s

 

 

8 SERWER!!!

09071535498836998897.png

Opublikowano

Na jakim serverze grasz ?? W sumie na taka gildie dobry pomysl, zeby sie zgadac i jedna ekipa zaczac w tym samym momecie na jakims servie grac ;) , najlepiej nowym

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

To wejdzcie do mojej gildi Milenium to bedzie dla wszystkich userow mpc oczywiscie s8 jak cos moj nick GroobyNs

Opublikowano

Ok, to ja juz wbijam na s8 i zaczynamy ;)

 

@Edit : Dajcie mi zapa do gildi, moj nick : Graabaarz, taki jak tu B)

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

ja powiem tak moze na nowym serwie ale to tez trzeba by zebrac g umowic sie jaka nazwa gildi

czy ktos mugl by ja sponsorowac

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

niechodzi mi o dofinansowanie gildi pieniedzmi lecz grzybami ... zglaszam sie do tej wspolnej gildi:D

 

@edit: nik marteczka

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

Jak ktos chce mogę dodać do mojej gildi jak byście chceli skarbiec 14% i to drugie 10 %

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

i co jest z ta wspolna gildia ? podalem nazwe postaci i nic ?

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

Gildia wystaruje jeszcze w tym tygodniu!

 

Opóźnienia przez atak ddos :< ( nie mogłem sie skonsulrowac z Sheutem )

I nie mialem kasy na SHAKES

 

Sorki

09071535498836998897.png

Opublikowano

Jak chcecie mogę wam pomóc trochę wyfarmić gildię byłem od początku serwera w top 10 ale przestałem grać i wróciłem na s7, nie gram już sporo ale konto jest i smokogryf jeszcze 20 dni ;] 4x poziom.

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

No fajnie bedzie, a tak na marginesie co bedziemy bardziej rozwijac ?? Ja bym proponowal 2x wiekszy skarbiec niz trenera ;d, lepiej miec dobra postac niz duzy lvl ;)

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Daje 90% złota w skarbiec. Doświadczenie potem :) Zdecydowałem, że w gildi nie będą tylko użytkownicy forum. Planuję przyjąć 2-3 z poza forum. Większe zyski itp. Co wy n to?

 

@Marteczka & Revje

 

Marteczka, ogarnij profil, bo widzę że nie masz najlepszego eq

 

Revje - Jestes w innej gilgi

09071535498836998897.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja robie bratu narazie konto :D Wyfarmie 20 lvl i mu dam :D Ale jakby co to zaproście go a ja se już robie swoją postać :D

Jego nick : Norbikox

Mój : SaGe

1201171861.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...