Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura I Avek


-Ed

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

Tematyka: Ed z bajki Ed,Edd and Eddy < może być cała trójka ale wolałbym samego Ed'a

Wysokość: Szerokość: Ta dozwolona na mpcforum

Kolorystyka: Nie wiem , możecie wybrać jakiś kolorek.

Napis: Ed

Inne: - dodajcie coś od siebie

 

 

 

 

Sygnatura:

 

Tematyka: < tak samo jak avatar >

Wysokość: Szerokość: Dozwolona na mpcforum

Kolorystyka: Proszę o dobranie, < jeżeli zdjęcie z googli >

Napis: ( Jeśli będzie tylko sam Ed to napis Ed ) [ Jeżeli cała trójka to Ed,Edd i Eddy ]

Inne: / Avatar ma się zgadzać z sygnaturą, kolory muszą do siebie pasować

 

Podejmie się ktoś tego wyzwania ? Obiecuję +'sy czy tam - 'sy.

Opublikowano

Dobra ja zrobię za 30min powinna być gotowa..

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Opublikowano

Wiem że to nie jest professionalna praca dopiero zaczynam się bawić z grafiką

 

Nie wiem czy Ci się spodoba ale jak coś to mogę zrobić jeszcze raz....

 

avek (napis chyba za słaby

 

avekedds.png

 

gotowe do wklejenia

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

sygna

 

eddsygna.png

 

gotowe do wklejenia

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

jak się podoba to daj kilka add.png

a jak nie to powiedz co zmienić może jeszcze raz zrobię (ale nie chce mi się 2razy to samo)

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...