Skocz do zawartości

Wxwidgets I Scrollbar

Polecane posty

Mam pytanie dotyczące Komponentu jakim jest Wxedit, a mianowicie chcę abym mógł przesuwać tekst za pomocą suwaka który jest w nim wyświetlany (chodzi mi o suwak pionowy, taki suwak jaki mamy po prawej stronie np. przeglądarki, którego używamy do przesuwania strony podczas jej oglądania). Ktoś ma pomysł jak dodać to do programu?

Pani Kasia

a nie jest on dodawany automatycznie przy dużej ilości tekstu?moge się mylić bo wxWidgets nie znam...

Cytat

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

Pani Kasia

już problem rozwiązany ;), wystarczyło włączyć multiline w editboxi'e, oraz koniecznie włączyć aby editbox był edytowalny ( bez tego scrollbar był niekatywny)

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...