Skocz do zawartości

Problem Z Odpaleniem 2Acc Na Jednym Kompie (Global)

Polecane posty

Witam. Na początku chce przeprosić ponieważ już takich tematów jak mój było mnóstwo lecz w żadnym z nich nie znalazłem odpowiedzi na problem z jaki się borykam.

W celu odpalenia dwóch acc na jednym komputerze pozwoliłem sobie sciągnać program o nazwie SANDBOX. W drugiej kolejności założyłem drugiego użytkownika (odblokowałem gościa).

Na adminie odpalam Mu (GLOBAL) normalnie, natomiast na "Gościu" włączam grę za pomocą Sandbox. Niestety po takiej kombinacji nie odniosłem żadnego efektu, ponieważ na Adminie normalnie działa,a na Gościu nie.

Kiedy klikam START GAME wyskakuje mi bład GameGuard 320. Dodam że nie znam dobrze tego programu SandBox i nie wiem jakie ma funkcje, bo może ma takie coś co blokuje błędy. Sam nie wiem.

Takie przekręt z dwoma użtkownikami na jednym kompie+SandBox gdzie przeczytalem na forum ale jednak nie dziala mi, innym natomiast Tak.

Teraz moja prośba, wiesz jak odpalić te 2acc (mi chodzi tylko 2acc, bez tworzenia nowego systemu czy tym podobnym) zależy mi z tego programu odpalić. Pomóż. Dzieki z Góry.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...