Skocz do zawartości

Psp Czy Ps Movie

PSP czy PS Movie

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. PSP czy PS Movie

• PSP
      2
    • PlayStation Movie
      10

Polecane posty

siema chce kupic ps movie do ps3 alee nigdzie nie ma !! bylem w vobis empik media markt media expert i nick... nawet w Auchanie Plazie i Focusie

mieszkam w Jastrzebiu Zdroju i skoro wykupili to co mysle zeby kupic PSP + Ta gra Fight boxing night

movie-270zl

psp 550zl

nadeszla mnie jeszcze jedna mysk zeby kupic sobie cos innego

mam do wykorzystania 7tys340zl

niepiscie tylko zebym kupil komputer lub laptop bo mam to komputer za 3200zl skladany kupiony w lutym a laptop z media expart za 2500zl z czerwa (laptop mojego brata)

wiec pisac propozycje

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Pani Kasia

Miałem PSP i mam PS move, miałem tak samo na całym śląsku nie było PS move więc kupiłem na allegro zestaw za 300zł + gra Sport Champions, i to jest bardzo fajne, PSP możesz łatwo przerobić i ściągać gry. Ale PSP po pół roku mi się znudziło i sprzedałem. To juz jest twoja decyzja ale polecam PS Move :]

1359062624-U334301.png

Pani Kasia

W sklepach PS Move do końca stycznia miało nie być :P

PS Move jest warte kupna, ale jak masz XBOX'a to ja już bym wybrał Kinecta. Po prostu Kinect to przyszłość, jeżeli chodzi o kontrolery ruchu.

Co do PSP to posiadam takowe i jest naprawdę fajną konsolką umilającą czas, ale najlepiej sprawdza się np. w podróży, w sklepie czy na wyjeździe...

Pozdrawiam ;)

Po prostu Kinect to przyszłość, jeżeli chodzi o kontrolery ruchu

no chyba nie :)

A jeżeli wybierasz pomiędzy tymi rzeczami zastanów się czy tak naprawdę potrzebujesz tego psp na wyjazdy itp. w innym wypadku nie ma sensu jej brać

WhatShouldIDo.png

Po prostu Kinect to przyszłość, jeżeli chodzi o kontrolery ruchu

no chyba nie

Move lepszy ;d

Pani Kasia

no chyba nie :)

A jeżeli wybierasz pomiędzy tymi rzeczami zastanów się czy tak naprawdę potrzebujesz tego psp na wyjazdy itp. w innym wypadku nie ma sensu jej brać

Move lepszy ;d

Oj panowie, panowie...

Dlaczego wg. was (co już któryś raz zauważam) zawsze lepsze jest to co jest spokrewnione z PS3?

Ja patrzę na obydwie konsole i o wiele lepiej wypada tu Kinect...

PS Move to tylko takie rozbudowane Wii, minusem są tu m.in kontrolery... Jeżeli chodzi o Kinecta to tu żadnych kontrolerów nie ma, a jest jeszcze o wiele, wiele bardziej rozbudowany niż PS3.

Filmik z nadchodzącego Avatar Kinect:

Dodając jeszcze dodatkowe funkcje Kinecta takie jak np. skanowanie desek skateboard'owych, a później jeżdżenie na nich ;)

jargen12, kup PS3 Movie . PSP przydaje się jak gdzieś jedziesz ;)

Drogi Roue i barundek, Nie wszczynajcie kłótni. Człowiek napisał, że ma PS3 a nie Xboxa, więc nie piszcie o X ;)

Ta uwaga nie ma na celu atakowania nikogo, tylko zwrócenia uwagi.

Ja mam PSP polecam. Wszedzie da sie grac. Czy to podróz, czy u babki na wsi, czy na pustyni :D

Polecam. Darmowe gry z neta jak przerobisz go.

Uwazaj. Nudzi sie jak nowych gier nie kupujesz/sciagasz. :)

09071535498836998897.png

Pani Kasia

Ja posiadam PS3 Movie...

Jestem z niego zadowolony i polecam go innym!!

Jeśli ktoś ma zamiar kupić sobie konsolę, Niech kupi PS3 bo Xbox 360 ma gorsze efekty graficzne...

merrygoroundofpainp1.gifshowoffp1.gif

"Lepiej kup sobie Xbox kinect , lepsze niż ps3 movie. PSP moim zdaniem się nie opłaca na dłuższą metę bo się znudzi"

Ja mam PS3 a nie xbox

aha i ile wazy gra jak przerobie psp na necie

userbarwb.png

Po pierwsze, PS MOVE, nie Movie ;) Po drugie, jeśli kupisz PSP, to według mnie ta zabawka jest dla osób które nie mają czasu na granie na konsoli stacjonarnej. A i tak, jeśli nie przerobisz, to w mało gier pograsz, bo kosztują podobnie jak gry na PieCa. Tak na prawdę to wszystko zależy od Ciebie ;D

A nie lepiej poczekać na PSP2/PS Phone? Więcej możliwości, wiadomo że cena ok. 1200 zł będzie, ale jednak to PSP 2 :D

A no i gry ważą chyba od 100mb do 600, nie wiem, nie mam przerobionej PSP. Koledzy mają, ja i tak jej nie używam zbytnio.

Pozdro :)

@up co ty mowisz tyle samo co na PC na psp gry sa po 60zl a na pc 120 (mowie o grach dobrych bo tylko w takie gram)

Wybralem PSP

userbarwb.png

Nigdy nie słyszałem o czymś takim ja PS movIe? Ja polecam PS move i nie pieprzcie mi tu że kintect jest lepszy ;/ Na kinekcie w strzelaninki nie pograsz, tak samo w "szybkie" gry, pooglądajcie filimiki na youtubie, lag kinecta wynosi około 0,3 sec, a to BARDZO dużo przy energicznych grach, Pozdro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...