Skocz do zawartości

[Q] Battlefield 3 - DomysłY I Spekulacje.

Polecane posty

Tak więc co uważacie że pojawi się w trzeciej odsłonie Battlefielda, zapowiedzianej na ten rok.

Ja uważam że powinien wreszcie po tylu latach pojawić się Co-op. Byłby on ciekawą odmianą od kampanii oraz multi, a jestem pewien że miałby on swoich zwolenników (w tym mnie). W multi nie powinni nic zmieniać, wg. mnie tam jest wszystko dopięte na ostatni guzik. No i mam nadzieje że twórcy znów zaskoczą nas grafiką, lepszą bądź równie dobrą jak w BC2 (FrostBite 2.0 ^^).

Pomogłem ci?

To ty pomóż mi i daj mi piątkę, albo małego +

Pani Kasia

Z tego co kiedyś czytałem będzie można wszystko rozwalić a czasy raczej współczesne. Kampanii dla jednego gracza raczej nie będzie. Pewnie będzie to tak rozwiązane jak w 2, 1942, Vietnam, 2142. Ogólnie zapowiada się kolejny bardzo dobry Battlefield.

Mariuszw13.png

Mam nadzieję, że bardzo dobrze zoptymalizują silnik aby mój staruszek sobie jeszcze poradził :P Chciałbym też aby były bombowce i myśliwce ale to życzenie raczej się nie ziści gdyż były by one zbyt śmiercionośne :/ Co do informacji to tak jak pan wyżej słyszałem że będzie można zniszczyć wszystko.

Czarny to nie kolor. Czarny to siła!

Pani Kasia

Mam nadzieję, że bardzo dobrze zoptymalizują silnik aby mój staruszek sobie jeszcze poradził :P Chciałbym też aby były bombowce i myśliwce ale to życzenie raczej się nie ziści gdyż były by one zbyt śmiercionośne :/ Co do informacji to tak jak pan wyżej słyszałem że będzie można zniszczyć wszystko.

Bombowce, myśliwce hmm to tylko się sprawdza w dużych planszach a na przykładzie bc2 i heavy metal to totalny nie wypał no chyba że ładnie się ją zapełni jakimiś "budowlami". Niestety nałogowi snajperzy psuja klimat w tego typu mapach więc potrzebne są przeszkody lub z góry nałożony limit na tą klasę.

Co do tematu niszczenia wszystkiego to się raczej nie zgadzam bo musieliby robić silnik od nowa lecz grałem w jedną grę z taką opcją (Red Faction: Guerilla) i szczerze powiedziawszy jakby coś takiego było w BF3...heh, to byłby postęp. ;]

Pomogłem ci?

To ty pomóż mi i daj mi piątkę, albo małego +

Pani Kasia

Firma Dice zagwarantuje nam całkowicie nowy silnik - FrostBite 2.0 w którym budowle będą rozwalały się jeszcze bardziej realistycznie ( a nie schematycznie) coraz więcej elementów otoczenia będzie można zniszczyć, co za tym idzie wymogi gry będą dużo bardziej większe niż do gier na silniku Frostbite 1.5

Wojna ponownie będzie toczona we współczesnym świecie, który będzie wyglądać jeszcze bardziej realistyczni.

Nowe lokacje, bronie, pojazdy umilą czas graczowi i zapewnią rozgrywkę na dobre kilkadziesiąt godzin spędzone w Multiplayerze.

Tak sobie napisałem ^.^ Firma DICE jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, nawet multi w MOH jest dobre, chociaż Twórcy MOH zrypali sprawę z single ...

gdyby była kampania w CO-OP było by zarypiście ;)

@up

jak na xp udźwigniesz DX 10 jesteś boski.

z8231510X,Battlefield-3.jpg

Zaczynają się pojawiać pierwsze konkretne informacje na temat Battlefield 3. Bardzo niedobre informacje, przynajmniej dla tych, którzy nadal korzystają z Windows XP - bo BF3 z niego korzystał nie będzie.

Trzeci (nominalnie) Battlefield ma używać silnika Frostbite 2.0, czyli wersji rozwojowej engine'u stosowanego w dwóch częściach Bad Company i w Battlefield 1943. Jedną z jego cech charakterystycznych jest to, że jest optymalizowany pod DirectX 11. Może działać pod starszym DirectX 10, ale bez niektórych opcji, a pod DirectX 9 już w ogóle nie...

Co to oznacza? Nowe DirectX są bardziej wydajne, więc gra może mieć całkiem sensowne wymagania sprzętowe. Ale żeby zagrać potrzebna będzie przynajmniej Vista, a najlepiej Windows 7. I to wersja 64 bit, bo w takim środowisku BF3 ma się czuć najlepiej i rozwijać skrzydła. Na Windows XP gra nie pójdzie za Chiny Ludowe. Tyle, że...

Na konsolach jest tylko DirectX 9

Skądinąd wiadomo, że Battlefield 3 będzie także na konsolach obecnej generacji - a one DirectXów nowszych niż wersja 9.0c nie obsługują. Dziwne, prawda? Jak to będzie zrobione? Nie mam pojęcia, ale jest już prawie pewne, że pecetowy Battlefield będzie inny od tych konsolowych, przynajmniej pod względem technicznym. Chcielibyśmy, żeby pod innymi względami też był inny - Bad Company 2 radziło sobie bardzo dobrze na PC, ale trochę się czuło, że gra jest przycięta do możliwości i preferencji graczy konsolowych. Bardzo zgrabnie i przemyślnie przycięta, ale jednak. Czy z Battlefield 3 będzie inaczej i w końcu dostaniemy prawdziwego następcę Battlefield 2? Oby.

O tym że właściciele XP nie zagrają w BF3 wiadomo już od dawna, uważam że może wreszcie ludzie zrozumieją że XP jest już przestarzały. Jeżeli chodzi o konsole- no ciekawe, ciekawe jak oni to rozwiążą. Ja mam wielką nadzieję że to wreszcie będzie "ten" Battlefield, miło by było gdyby te "3" oznaczało kolejny przełom w battlefieldzie tak jak to było w przypadku "2". No i albo zrobią Orchestra theme albo ich chyba wszystkich pozabijam xD. Cóż, czeka mnie wydatek na najnowszą nVidie bo na mojej, jeżeli się postarają z grafą, wątpie żeby w ogóle poszło (granie na pikselowych slajdach nie jest raczej dobrym rozwiązaniem...)

43630.gif

Nowy komp :)

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

Zgodze się z kolegą powyżej.Ludzie powinni zrozumieć że stary i oczywiście zasłużony już XP odchodzi do lamusa,choćby dzięki Win 7.Też nie miałem na początku przekonania do 7, ale w tej chwili widze same plusy :) A przecież większość oprogramowania z XP idzie też na 7 więc nie ma problemu, to tylko kwestia ludzkiej psychiki.Co do BF'a 3 to myśle żę jeśli chodzi o niszczenie otoczenia to będzie podobnie jak w BC2.Zresztą myśle że troche do kitu byłoby gdyby na mapie wszystko dało sie zniszczyć.Hipotetyczna sytuacja: Wchodze na mape z dwoma kumplami,bierzemy bombowce (jeśli by były,ale wspomnieliście o nich) i zaczynamy niszczyć każdy budynek na mapie.Potrafimy na tyle dobrze latać że cięzko nas zestrzelić i w połowie rozgrywki na mapie nie ma już rzadnego budynku.Fajnie? Jak dla mnie nie.Wtedy do akcji wkracza cała masa snajperów i po rozgrywce.

Myśle że to nie byłoby dobre rozwiązanie.Na pewno wolałbym aby postarali się o rozwiązanie problemu z hakerami bo nie po to płace za gre w sklepie żeby potem wkurwiać się na gościa u którego ewidentnie widać haki.Darmowe gry z internetu to inna bajka,ale gry kupowane w sklepie to co innego.I naprawde żal mi jest tych którzy tworzą całe to oprogramowanie do takich gier jak BF, a jeszcze bardziej szkoda mi jest tych nerdów używających tego gówna.Takie są realia.

Miejmy nadzieje że nowy BF wejdzie na pełnej kur** i zmiażdży CoD-a :D

Piona ;P

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...