Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Jakiego Polecasz Photoshopa I Dlaczego ?


Jaki jest najlepszy PS  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy photoshop


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki jest Najlepszy photoshop i dlaczego ?

czym się różnią od siebie wersje..

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Legenda
Opublikowano

Im nowszy tym lepszy, rożnią się zabezpieczeniami ale i tak wszystkie łatwo złamać i im nowsza wersja tym więcej opcji zostaje dodanych.

Ja osobiście uzywam CS5 !

Opublikowano

up ale widziałem photoshop 7 PL

 

@edit

nawet CS9 w googlach można znaleź nie wiem czy na serio jest ale napewno jest taki projekt i go robią

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Opublikowano

Jeżeli nie znasz języka angielskiego Serdecznie polecam Adobe PHOTOSHOP CS3, wedle mnie najlepszy. :)

Chętnie pokazałbym jakie np. zrobiłem, lecz zapomniałem gdzie szukać tematu czy czegoś aby wkleić zdjęcie poprzez program mpc, aby było zdjęcie widać w normalnym poście bez wchodzenia w link. Jak ktoś by mógł, proszę mi go nadesłać. B)


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Legenda
Opublikowano

Jeżeli nie znasz języka angielskiego Serdecznie polecam Adobe PHOTOSHOP CS3, wedle mnie najlepszy. :)

Chętnie pokazałbym jakie np. zrobiłem, lecz zapomniałem gdzie szukać tematu czy czegoś aby wkleić zdjęcie poprzez program mpc, aby było zdjęcie widać w normalnym poście bez wchodzenia w link. Jak ktoś by mógł, proszę mi go nadesłać. B)

 

Co ma język do PS ?!

 

Do każdej wersji PhotoShop'a dostępne jest spolszczenie.

Opublikowano

Ja zaczołem na CS5 i niemam z nim żadnych problemów, podoba mi się praca na nim i jak dla mnie (amator grafiki) jest odpowiedni. :)

15642.jpg25043.png

19019.png10390.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...