Skocz do zawartości

[Pytanie] Privy - Bugowanie Wojen.

Polecane posty

https://www.pandoramt2.pl/forum/showthread.php?8476-GILDIA-Dziczyzna-DAJE-HANDEL-NA-WOJNACH

Tu piszą coś o bugowaniu wojny. Niestety nie wiem jak to zrobić. Podzieliłby się ktoś ze mną swoim doświadczeniem? Chciałbym widzieć jak to zrobić lub jak się przed tym ochronić :>

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Pani Kasia

Nie wiem czy dobrze mówię ale chodzi tu o to że przeciwnicy się wylogowywują w jakimś momencie no i gildia co została cały czas prowadzi z nimi wojnę i nie da się jej zakończyć. Ochronić przed tym niestety się nie da.

Jest jeszcze jeden bug, związany z wyrzuceniem jednego z członków gildii podczas jego przebywania na wojnie. Wtedy reszta się wylogowuje, a on zostaje. Wojna nigdy się nie skończy, a za tego "wyrzuconego" członka gildia przeciwna nie będzie dostawała punktów =)

Pani Kasia

wciskasz "ESC" potem opcje gry i dajesz blokuj handel ( pamiętaj że musisz zablokować handel dopiero po wejściu na wojnę nie wcześniej!)

Wtedy Cię nie zbugują.. Możesz też sciągnać kamermoda , tam jest opcja "GHOST"

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Chcesz zbugować wojnę ,bo przegrywasz? Wchodzisz na wojne dostajesz baty wtedy logasz z wojny i wchodzisz na obserwatora i czekasz aż druga gildia lognie ;o.

Tak jest na kilku serwerach polskich . ;o

Brak kreatywności.

Pani Kasia

hmmm, sam nawet nie wiedziałem o bugowaniu wojny przez gracza, myślałem że tworzy się to samoczynnie =D

25qpzwi.png

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...