Skocz do zawartości

[Bug]Na Kd W Hwangu Z Is !

Polecane posty

Witojcie ! :D

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić Buga którego dość niedawno "wynalałem"... Na początek chciałbym powiedzieć, że testowałem to na serwerze BlackDevilMT2 jakieś... 1-3 miechy temu. Jest to dość ryzykowne... Zaczęło się normalnie, wykorzysłałem buga aby wysłać SmS 1 i dostać około 10 kodów ( ten z dziurą zasięgową ) i kupiłem hwanga dla ninji. Po jakimś czasie zosałem oskarżony o DMG, którego nie posiadałem ( biłem bossa na marmurze i się czepiali dlaczego tak szybko). Dostałem bana, lecz miałem szczęście, że mój kumpel znał GM i Odbanowali mi konto. I Bug polega na tym, że jeżeli się ma Hwanga z IS i nie można do niego wkładać KD, trzeba dostać bana. Można zrobić tak, że dostanie się bana za np. przekleństwa na 1-3 dni i można cieszyć się Hwangiem z KD :-)

Myślę, że ten "tut" jest zrozumiały i liczę na + ^^

nieregulaminowa sygnatura

Pani Kasia

ale nie można go nikomu pokazywać później ani sellać bo się o tym dowiedzą i to usuną:)

dobre, testował już to ktoś inny?

Ale ze jak dostajesz bana i wkladasz KD i tu nagle wchodza ?

@down ok no to lapaj + ;)

Pani Kasia

@GrubyNS

Chodzi o to, że, gdy dostaniesz bana a potem Cię odbanują to możesz wkładać kd do Hwanga :)

@ Konraddd

Ja mogłem pokazywać go w handlu... Mi się wydaje, że jeżeli dostane bana to wszystkie moje itemki, się "czyszczą" ( Bo one muszą być w jakiś sposób zablokowane albo cuś ... :D *one- itemki z is )i można wkładać do nich kd ^^

nieregulaminowa sygnatura

Nie nosiłem nigdy hwangów jak nie było można wbijać kd, wolałem stal +9z kd, obrona to nie wszystko. Sposób bardzo ciekawy trzeba wypróbować :) Plusik leci

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...