Skocz do zawartości

[Q] Bad Company 2 Ban Na Guid I Pytanko

Polecane posty

No więc problem jest taki kilka msc temu dostałem global bana na Bad Company 2. Kilka dni temu zakupiłem dodatek i aktywowałem go na tym samym koncie EA myśląc że sobie pogram, no ale jednak nie ban był. I teraz pytanie, czy jeśli zakupie nowy key i aktywuje go na tym samym koncie EA, czy będe mógł normalnie grać w BC2 i wcześniej aktywowany Vietnam?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Odpowiedź jest prosta. Nie.

Nie dostałem nigdy bana w BF:BC2 (i obym nie dostał ;)) ale znam zasady działania EA. Dostałeś bana na konto. Działa to w mniej więcej taki sposób masz bana na ta grę i niezależnie ile kopii tej gry kupisz ciągle będzie tam ban.

Pomogłem ci?

To ty pomóż mi i daj mi piątkę, albo małego +

Musisz założyć nowe konto niestety wraz z kupnem klucza ale zwróć się do EA z prośba aby vietnama którego aktywowałeś po banie na starym koncie zaktywowali na nowym koncie. Myślę że nie będą robić z tego powodu problemów.

Pani Kasia

@UP

Nie sądzę. Jak ten klucz jest na zablokowanym koncie to niestety szansa na to że kolega odzyska BC2:V jest nikła.

Pomogłem ci?

jak mi ukradli konto i chcialem zeby przeniesli mi dali wiece na inne konto mozna bylo to mi napisano to jest to niemozliwe.(zeby miec inne aktyowane konto z moim serialem)

1 cd key podlega 1 kontowi . i nie mozna tego zmienic to w chyba w regulaminie jest ale niewiem >.>

30364378.png

@UP

Chodzi ci o to że jeden ban na cd-key blokuje konto?

Bo jak tak to już to było napisane wcześniej.

Pomogłem ci?

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...