Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielka Prośba Do Wszystkich Którzy Umią Robic Mody


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA. ZWRACAM SIE DO WSZYSTKICH CO UMIĄ ROBIC MODY

 

 

POTRZEBUJE MODA KTURY ZAMIENIA M16A3 NA M416CQB

 

TAK ŻEBY BYL ZMIENIONY GŁOS TEKSTURY ITP

 

BYŁ BYM BARDZO WDZIĘCZNY

 

 

to nie jest wyłudzanie tylko prośba jesli niechcesz to olej to proste

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

podaj mi ten punkt w regulaminie.

z tego co wiem od ponad pół roku można prosić o hacki.Tak więc zanim zaprosisz kogoś do regulaminu sam go przestudiuj .

Opublikowano (edytowane)

napewno nie od ponad pol roku <_< bo na tym forum jestem od okolo 4 miesiecy :) a czytajac regulamin na poczatku to nie moznabylo prosic o hacki !

a nie wiedzialem ze regulamin sie zmienia bez zadnego powiadomienia :rolleyes:

 

///co Ty gadasz ...6 miesięcy temu miałem tutaj kidmoda i zostało to wprowadzone, potem M@niek zmienił regulamin Krzyśka, później ja go zmieniłem i czym za każdą zmianą było mówione, Enzil napisał swój regulamin, także o tym napisał, ja go zmieniłem z dniem 1 stycznia, i skasowałem jeden niedorzeczny punkt (mianowicie 22, który mówił że info np. z CA US ma być w głównym dziale CA przez 24 albo 48h. )

Więc nie gadaj mi tutaj że nikt nie informuje o zmianach ... - Lenart

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

troche ortografie to masz UMIĄ ? co to jest ?

 

po 2 bylo oglaszane ze mozna prosic o hacki tylko moze czasem zagladaj na forum

po 3 to watpie zeby ktos zrobil takiego moda a nawet jak zrobi to bedzie to jedynie sam wyglad broni i dzwiek a jakos strzalu pozostanie stara

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Jeżeli nie musicie to nie komentujcie .

Po co tworzycie spam ?

 

Wszystko możliwe iż koleś ma dysleksję i nie łaska mu zajrzeć do słownika.

 

 

Z tego co wiem u nas nie ma kogoś tak aż bardzo zaprawionego w tworzeniu modów

9368_gold.png

Opublikowano

Jeżeli nie musicie to nie komentujcie .

Po co tworzycie spam ?

 

Wszystko możliwe iż koleś ma dysleksję i nie łaska mu zajrzeć do słownika.

 

 

Z tego co wiem u nas nie ma kogoś tak aż bardzo zaprawionego w tworzeniu modów

nie nie mam dyslekcji omek tylko mam problemy ale to juz moja sprawa

NO PAIN

NO GAIN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...