Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dll] Paczka Cheatów Dla Tych Którym Nie Dzialają


Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano

Siema

Wielu osobom nie dzialaja hacki dzieki mojej paczce będą wam dzialać

ok to lecimy:

w paczce znajdują się 2 fishboty sharkbot 7 i by 1995, obejście do metina, CPU limit (aby można bylo zostawić 10 fishbotów na noc i nie slyszeć kompa)

 

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

te wirki to z injectorów

 

 

 

 

liczę na +

111umh.jpg
Opublikowano

THX. Najbardziej chodziło mi o BES (program do limitowania procka) bo ten z netu nie wykrywał procesu na obejściu :P. A ten działa. Łap +

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Mi bez sposobu na lajcie ciśnie około 20 + metinów xD, ja sam nie pobieram bo wole swoje wersje, czy wam t ez sharkbota 6.0 wykrywał hs? Bo mi zadnych cheatów tylko ten ...

Opublikowano

Nie dubluj postów.. Nie każdy ma superkomputer za 5 tyś. i dlatego ten program się przydaje. Jak np. ja na moim kompie jak włączę 2 metki i się zetną to biorą ok. 50% procesora.. A jak zmniejsze sobie tym programem to biorą mi każdy po 20% ;). Gdy oglądam filmy czy robie inne rzeczy to widać różnice.

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Napisałem, że laga miałem. Komputera nie mam za niewiadomo ile, bo ma już roczek i wydałem na nigo około 1500 zł. Nie jest to tak dużo, mi z tej paczki przyda się sharkbot aby bo mi go nie wykrywa hackshield tak jak sharkbota w wersji 6.0

Opublikowano

Siemka dam ci + czy tam- zaraz zobacze co zbierasz.

I teraz prosba do wszystkich :D

Szukam dzialajacego fishbota na pl + ten program co omija procka + instr jak uruchomic itp.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...