Skocz do zawartości

Update Warrock ! 01:52

radzio668

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak :) Waliłem dzisiaj z OPK na roomie nr 10 w Warrocku :) I po pewnym przemyśleniu sprawy stwierdziłem, ze kończe z OPK i mój kumpel napisał ze on bedzie OPK-ował :) no i ok Ja już z warrocka wyszedłem czekam pół godziny a kumpel pisze ze dostał Banna :P A ja właśnie dlatego skończyłem z OPK bo się bałem o bana. Zaczełem pisać żeby sobie nie żartował ze mnie, a ten że na serio. Sprawdzam na stronie Warrocka i jego konto BLOCKED :) i w taki sposób uniknełem banna ;p I o godzinie 01:51 wyłączyli serwery i będzie UPDATE :)

Miałem farta :)

Nie bądź żyła :) Daj Like'a

Oj no to uwierz, że ten cały program to jedna wielka ściema ;D Teraz Admini wchodzą na INVI i to jest właśnie ten ich program :D Bo przed updatem właśnie rozdawał bany jak był na Invi i kasował roomy na 16 osób. Jakby był od tego jakiś program to całe dnie usuwało by roomy i banowało konta :)

Nie bądź żyła :) Daj Like'a

No to tak :) Waliłem dzisiaj z OPK na roomie nr 10 w Warrocku :) I po pewnym przemyśleniu sprawy stwierdziłem, ze kończe z OPK i mój kumpel napisał ze on bedzie OPK-ował :) no i ok Ja już z warrocka wyszedłem czekam pół godziny a kumpel pisze ze dostał Banna :P A ja właśnie dlatego skończyłem z OPK bo się bałem o bana. Zaczełem pisać żeby sobie nie żartował ze mnie, a ten że na serio. Sprawdzam na stronie Warrocka i jego konto BLOCKED :) i w taki sposób uniknełem banna ;p I o godzinie 01:51 wyłączyli serwery i będzie UPDATE :)

Miałem farta :)

1.Uważajcie na Nick "kojikhann" jest to admin na koncie publicznym ; ) przed chwila na interze skasował wszytskie roomy na 16 osób i zbanował paru graczy

2.omg nie zrobiłem screena mialem 10 pokoj a na wpisanu w userlist ten koji był u mnie na romie lecz jak admin nie było go widać. Ja tylko ostrzegam.. kto nie chce ten niech nie wierzy

3.mowi prawde... mam na to dowody, jednak nie moge ich tutaj przedstawic

z tym ze to kojikahn, 36lvl z gold premka

4.Wycwaniaczyli się : o a ja myślałem, że to stado baranów xD

info z "innego" forum kto wie moze faktycznie tak bylo xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Update Warrock ! 01:52   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...