Skocz do zawartości

Coś O Steeam Support

Rekomendowane odpowiedzi

Może prosto z most: do dupy- przedłużają ile się da tylko na winne zgłaszającego. Proszą o jakieś bezsensowne żeczy jak " Na cd-key'u napisz numer swojego ticketa!?!"

Ponieważ miałem tzw. masówkę ukradzionych kont, zaczełem od konta ea. Napisałem ticketa: odpisali po 5 godz: "Podaj swój nick i datę urodzenia i zdjęcie klucza drugiej gry którą masz a koncie" Zrobiłem tak jak trzeba: gotowe podali mi nowe passy do konta.

Z steam'em męcze się miesiąc i dalej zero pozytywnych efektów.

Więc jeśli ukradnie wam ktoś konto to możecie mieć problem.

PS. Bo kupywałem w formie samego klucza, i niby jak to udowodnić że to orginał?!

aqcu39P.png

Konto odzyskałem, ale mam bana >.< Napisałem do nich i takie tanie gówno:

Hello Matheus,

Our system indicates that this account has been permanently banned by the Valve Anti-Cheat (VAC) from Call of Duty: Black Ops Multiplayer for use of cheats or other unauthorized modifications to the game. Steam Support is unable to lift the ban.

We will not disclose the cheats which were detected, nor will we provide the date and time the infraction took place. Vac has confirmed that the ban on the account was applied legitimately.

This ban does not affect other titles (including Modern Warfare 2) on the account.

The account may still be used to play the single-player campaign and Co-op missions.

We cannot move game subscriptions from accounts which have been banned by VAC.

Before continuing to use Steam and Steam games on your computer, please remove all cheats from your system (if you do not know where the cheats were installed, you may want to consider reformatting the machine and starting over with a new installation of your operating system). Failure to do so may result in further VAC bans on the account.

If you choose to purchase a new copy of this game, please register the game with a new Steam account.

For more information on Valve's policies, please see the Steam Subscriber Agreement and the Rules of Steam Online Conduct:

Steam Subscriber Agreement
http://steampowered.com/index.php?area=subscriber_agreement

Rules of Steam Online Conduct
http://steampowered.com/index.php?area=online_conduct

Valve Anti-Cheat System (VAC)
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7849-RADZ-6869

aqcu39P.png

Ale masz lipne w dodatku ze ci ukradli to jeszcze na nim hakowali i ban =\.

Powiem ci tak niewiem czy masz wgl sens do nich pisac .

EA ;p jest spoko ^^.

Ale steam oni chyba maja gotowe odpowiedzi na mozliwe pytania i poprostu niechce im sie pracowac i odpowiadac.

Hmm napisz.

Zobacz date napisania tematu o skradionym koncie i napisz date zbanowania konta linki zdjc.

A potem zobacz na ich odpowiedz.

Chodzi mi oto ze jest mozliwosc ze w dniu jak napisales ze ci ukradli to moze w next dasy>>> dopiero ban byl czyli haker dostal bana wiec wezma to poduwage.

Pozdro

30364378.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Coś O Steeam Support   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...