Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł Nowy Dział Na Serwery No-Hamachi.


Misza*

Czy podoba ci się ten pomysł  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? ten pomys?

  2. 2. Wstawi?e? mi + czy -


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Nie będę przedłużać przejde odrazu do rzeczy mam pomysł taki co do zakładki ,jest już zakładka serwery hamachi ,to moim pomysłem jest to żeby zalożyć jeszcze zakładkę serwery no-hamachi.

 

Ps:Jeżeli ci się temat nie podoba nie wstawiaj + tylko chociaż nie minusuj...

B)

sygnadomohaa.jpg

33623.png

31887.gif

76561198039684714.png

Opublikowano

Nie ten dział jest dział sugestie dotyczące forum, tam to napisz..

 

Ja bym był na nie gdyż jest już spis :]. Ale dedyków jest coraz więcej.

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

UP@Chodziło mi o publikacje serwerów no-hamachi ,czyli jak jakiś nowy wyjdzie żeby ktoś nie publikował tam gdzie dedyki są tylko żeby dział był B)

sygnadomohaa.jpg

33623.png

31887.gif

76561198039684714.png

Opublikowano

ja bym dodał tylko dział " Zagraniczne" ;p

tych zagranicznych jest sporo wiec im by sie przydał dział ,a tutaj się zmieszczą dedyki i no-hamachi polskie

Opublikowano

Według mnie bezsens -.-

 

Serwery no-hamachi .. jest ich mało i co chwile padają...

 

Przenoszę do sugestii

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Lether ma racje, lepiej zrobić dział zagraniczne niż takie coś. A w głównym będą dedyki i no-hamachi.

Mou ostatnio się wziął za robienie działów więc może to też doda ;p

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

I don't think so, serwerów no-hamachi jest mało. Mądrzej było by dział na Dedyki niż na no hamachi.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Nie ma sensu, przecież będzie tam góra 6 serwerów, i poza ocenianiem ich nie będzie o czym tam pisac...

 

Jestem na...

 

 

T...

NIE !

 

 

 

 

 

 

wypierdalaj

 

 

z tymi

 

 

spoilerami

 

 

 

KOCHAM MINECRAFTA

Gość Mounthains
Opublikowano

 

 

 

wypierdalaj

 

 

z tymi

 

 

spoilerami

 

 

 

 

 

Mam Ciebie dość.

 

 

 

Top@ Nie wiem czy warto, bo mało ich jest.

Opublikowano

Bez sensu przecież no-hamachi to tak ja dedyki więc są normalne publikacje serwerów. Jestem na Nie.

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

Lepiej tak jak ktoś wyżej napisał.

 

zrobić oddzielny dział dla "Zagranicznych" i "dedyków"

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Można zrobić osobny poddział dla No-Hamachi i Dedyków.

A w publikacjach only zagraniczne.

kiedy ostatni raz byłas w publikacjach?

Sory ale co polskie to polskie i powinno byc przedewszystkim.

 

 

 

 

 

Jestem na nie. za mało jest no hamachi

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Można zrobić osobny poddział dla No-Hamachi i Dedyków.

A w publikacjach only zagraniczne.

 

@down

2 min temu :<.

Albo na odwrót.

 

W głównym publikacje same polskie dedyki, a zrobić forum dla zagranicznych, No-Hamachi

 

1377531174-U173186.png

 

Gość Mounthains
Opublikowano

Niczego nie będziemy zmieniać. Jest dobrze jak jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...