Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Licytacja & Hangar


Remoo96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Ostatnio zalicytowalem najlepszy naped G3N-7900, ( w dzienniku pisalo ze wygralem ten naped ) ale gdy chcialem go wstawic nie bylo napedu na miejscu generatorow )

 

co moglo sie stac ze go nie dostalem ?

odalup78ab6.png

Opublikowano

Takie pytania to na oficjalnym forum DO.

Tu nie mam siły odpowiadać na te bezsensowne pytania. Czego Ty od nas oczekujesz? Abyśmy napisali Ci że to kolejny błąd gry?

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Tak a my ci odpowiemy , włamiemy się na serwery bigpointa wejdziemy do darkorbit i sprawdzimy logi handlu (o ile takie istnieją) później powiemy ci co poszło nie tak .

zakaz handlu

Opublikowano

Tak a my ci odpowiemy , włamiemy się na serwery bigpointa wejdziemy do darkorbit i sprawdzimy logi handlu (o ile takie istnieją) później powiemy ci co poszło nie tak .

 

Czy Ty kurwa potrafisz czytac ze zrozumieniem ?, pytam jedynie czy wie ktos o co chodzi albo czy wie dlaczego tak sie stalo.... czy to tak wiele `?, moze ktos sie juz spotkal z takim przypadkiem . ?

odalup78ab6.png

Opublikowano

TOZ CI KUR** MAGGOT POWIEDZIAŁ TO BŁĄD GRY CZY TO TAKIE TRUDNE? SAMEMU MOŻESZ SIĘ DOMYŚLIĆ JAK W DZIENNKU PISZE, ŻE MASZ A JEDNAK NIE MASZ

Opublikowano

@UP

 

Jesteś debilem?

 

@Top

 

Na pewno ty z tym nic nie zrobiłeś? Może ci jeszcze nie doszło? Jak już ktoś inny pisał, to nie temat na to forum.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Debilem? Nie powiedziałbym, lecz autor tematu jest chyba ułomny skoro daje błąd gry na forum o hackach czy to ma jakiś sens? Ja nie widzę jeżeli jest oświeć mnie, ok?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...