Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Da Sięcośzrobić Na Http://Www.Haxball.Com/


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagralem w to teraz i stwierdzam iz tak a czemu?

Nie ma zabezpieczenia anty cheatowego

Pileczka nie moze byc po stronie serwera

Gra flash

Opublikowano

a co ma do tego piłka ? funkcje obsługi są po stronie serwera grasz nie u siebie tylko na serwerze

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie jest grą p2p tylko obsługuje protokół p2p

jednak ktoś musi zainicjować serwer aplikacji i być administratorem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

no dobrze niech będzie poprawnie : implementacja protokołu typu P2P zastosowana w technologii Flash inaczej mówiąc w skrócie RTMFP . może być ? ;)

 

sama zasada działania pozwala na komunikacje host-to-host jak i host-to-multihost. gracz rozpoczynający jest administratorem, reszta słuzy jako hosty i można się łączyć do najbliższego węzła ( gracza albo admina ), w odróżnieniu od programów p2p nie są przesyłane pliki tylko dane sterujące i do starowania grą

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

zgadza sie, na serwerze czyli u gracza który zakłada grę, mimo to zawsze jesteśmy połączeni z głównym serwerem gry

jak chce grać oszukując to długo nie pogra jak sam założy pokój gry , zresztą w rozgrywkach turniejowych używa się ESL Wire jako zabezpieczenia antyhack

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 2 tygodnie później...
Pasjonat
Opublikowano

zgadza sie, na serwerze czyli u gracza który zakłada grę, mimo to zawsze jesteśmy połączeni z głównym serwerem gry

jak chce grać oszukując to długo nie pogra jak sam założy pokój gry , zresztą w rozgrywkach turniejowych używa się ESL Wire jako zabezpieczenia antyhack

 

 

kpisz czy wiersze piszesz? esl wire? Lepiej sie nieprzyznawaj w towarzystwie że tak napisałeś bo cie wyśmieją. ESL Wire implementuje się do gry którą włączasz czyli co czyli do firefoxa? Pomyśl zanim coś napiszesz.

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

sha debilu, wyjdź bo nie masz racji .

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Opublikowano

jak widać niektórzy są troszke ograniczeniu w myśleniu , kto by się przejmował ich opinią , zresztą czy musi stanowić integralną część gry zawsze. jak widać wystarczy sama idea używania programu i robienia zrzutów ekranu

 

strona ligi Haxball http://www.esl.eu/eu/haxball/

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Gdy próbowałem co kolwiek tam zrobić wyskoczył mi komunikat w czacie że próbuje przetworzyć proces podwójnie i stworzyła się podwójna gra na 1 boisku .

1 raz spotkałem sie z takim błędem ;d ale co do pytania nic nie da się zmienić

Opublikowano

i jest się czym tu chwalić czy raczej się żalisz nie nawiązując wcale do tematu ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jakbyś nie zauważył to odpowiadałem na post chwalipięty z marnym awp powyżej a nie twój , to sie zastanów kto tu jest niedouczony

 

a błąd wystąpi bo dla gry została uruchomiona zdublowana sesja z tym samym zawodnikiem , praktycznie w żadnej grze nie można wejśc na to samo konto więcej niż z jedną sesją

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...